Medimagazin logo

Dudağını kaybeden hasta plastik cerrahiye başvurdu: Tekrar dudak oluşturmaya çalışacağız

Antalya'da bir güzellik merkezinde yaptırdığı estetik sonucu dudağında zarar oluştuğu iddia edilen Songül Uzunoğlu, tedavisi için başvuruda bulundu.
Dudağını kaybeden hasta plastik cerrahiye başvurdu: Tekrar dudak oluşturmaya çalışacağız
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ANTALYA (AA) - Akdeniz Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özlenen Özkan, Antalya'da bir kadının estetik yaptırması sonucu dudağının zarar görmesine ilişkin, "Hasta dudağını kaybetmiş durumda, dudağı yok. Tekrar dudak oluşturmaya çalışacağız." dedi.

Songül Uzunoğlu'nu kontrol ettikten sonra açıklama yapan Özkan, hastanın dudağını büyütme amaçlı bazı maddeler verildiğinin ve yağ nakli gerçekleştirildiğinin belirlendiğini aktardı. 


'Estetik cerrahiyi, plastik cerrahlar yapmalı'


Yağların dudağı besleyen ana damarı tıkadığını kaydeden Özkan, "Sonrasında beslenmesi bozulan dudak çürümüş. Burayı tamir etmek istiyoruz. Artık güzelleştirmek mümkün değil. Hiçbir zaman eski dokuları gibi olmayacak maalesef. Biraz uğraşacağız. Hasta dudağını kaybetmiş durumda, dudağı yok. Tekrar dudak oluşturmaya çalışacağız. İlk dudağı gibi olmayacak. Etraf dokulardan yardım alıp, onları dudak bölgesine ilerleteceğiz." diye konuştu. 


'Dudağım çürüdü, düştü' dedi, şikayetçi oldu!


Uzunoğlu'nun estetik yaptırması sonucu dudağının zarar gördüğü iddiası üzerine İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatılmıştı. 

prof. dr. ozlenen ozkan
antalya
estetik
plastik cerrahi
songul uzunoglu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir