Medimagazin logo

Medimagazin yayınladı, o tabela değişti!

Medimagazin yayınladı, o tabela değişti!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Geçen hafta Malatya Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesinin önünde 'Hastanemize bayan kadın doğum uzmanı gelmiştir' tabelasını yayınlamıştık. O tabela Medimagazin okuyucularının tepkisi üzerine kaldırılarak yerine bu tabele konuldu. Haberi gönderen okuyuclarımıza teşekkür ederiz.

 

Yeni tabela:

 

medimagazin
yayınladı
o
tabela
değişti!
Yorum (8)
Drsurg
Hasta ve hastalık sözkonusu olduğunda hekimin cinsiyeti yoktur. Hekim hekimdir...
0
Cevapla
prolene
bu tabelayla bölge halkının inançları,yaşam tarzı zedelenmiştir...
0
Cevapla
port
özelde bu tabela oluyoda devlette niye olmuyo.bence devlettede daha çok hasta çekme daha çok ameliyat yapmak gerekiyor.bence dursaydı daha çok hasta gelir hastane daha çok para kazanır borçlarını öder daha geç satılırdı.içindeki memur doktorlarda daha geç işçi statütüsüne alınırlardı.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
ben herşeyden önce bizlerin gönlüne tercüman olan,hakkın,aklın,haklının ve doğruların yanında olan medimagazine teşekkürü borç biliyorum. ayrıca tabelanın öyle ya da böyle kaldırılmasına katkısı olan,yanlıştan dönmeyi gurur vesilesi yapmayan herkese teşekkür ediyorum. herkes emin olsun ki en doğrusu budur. herkes rahat ve huzurlu olsun. katkısı olan herkese saygılar.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
malatya yeşilyurt hasan çalık devlet hastanesinde büyük bir özveri ile çalışan meslektaşlarıma ve tüm personele kolaylıklar diliyor,sevgi ve saygılarımı iletiyorum. çalışanların kıymetleri bilinsin yeter. devletimize ait hiçbir hastanenin reklama ihtiyacı yok. hele de yanlış reklama asla.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir