Medimagazin logo

Feyza Altun, Umre çekilişi yapan Özlem ve Tayyar Öz çiftine dair gerçeği ortaya çıkardı

Dilan Polat-Engin Polat davasını didik didik eden Avukat Feyza Altun'un şu anki radarında hemşire Özlem Öz ve doktor Tayyar Öz çifti var. Lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerine çeken Öz çifti sosyal medya paylaşımlarıyla da tartışma yaratıyor. Altun son olarak Özlem ile Tayyar Öz çiftinin yaptığı Umre ve Paris çekilişindeki perde arkasını ortaya çıkardı
Kaynak: cumhuriyet.com.tr
Feyza Altun, Umre çekilişi yapan Özlem ve Tayyar Öz çiftine dair gerçeği ortaya çıkardı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kara para aklama suçlamasından tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat davasının ilk günden beri takipçisi olan Avukat Feyza Altun çalışmalarına devam ediyor.

Şatafatlı hayatlarıyla gözleri üzerine çeken Özlem ve Tayyar Öz çifti, 2.5 milyon takipçili Instagram hesaplarından çekilişler yapıyordu.

Pek çok fenomen gibi Öz ikilisi de takipçilerine yönelik yaptığı çekilişlerle dikkatleri üzerine çekmiş, "Paris ve Umre'ye gönderiyoruz" demişlerdi.

"Bu ikisine de bakmamız lazım arkadaşlar" diyerek oklarını Özlem Öz ve Tayyar Öz çiftine doğrultan Altun, son olarak Umre ve Paris çekilişi yapan çiftin, takipçilerine gönderdiği paraların dekontlarına ulaştı. 

 

Dekontları paylaştı

Son olarak sosyal medya fenomeni Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftinin Paris çekilişini kazanan takipçilerine 15 bin TL gönderdiklerini iddia eden Feyza Altun, durumla dalga geçti.

Seyahat masraflarını araştıran avukat "Kısacası Tayyargiller göndereceğiz demiş ama geri getireceğiz dememiş" diyerek çiftin insanları aldatmaya yönelik davranışlar sergilediğine dikkat çekti.

Öz çiftinin yaptığı umre çekilişini kazanan kadının ise hamile olduğunu söyleyen Feyza Altun, kadının yalnızca bir kişinin ücreti karşılandığı için gitmediğini duyurdu.

ozlem oz
tayyar oz
feyza altun
doktor
hemsire
umre
paris
cekilis
Yorum (2)
nevzat kulukçu
doğal seçilimi bozmasanız avukat hanım.
4
Cevapla
hasan ekim
uyuşturucu, kadın ticareti, bahis yani kumar emperyal ülkelerin kontrolünde olan aşırı gelir getiren sektörler. zannedersem kontrol bir emperyalden başkasına geçecek.türbanlı ve aşırı boyalı, altınlı, uyduruk eşiyle afilli poz veren hatunlar hep bu emperyallere bağlıdır.halkımız bunlara yaklaşmasın
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir