Medimagazin logo

Biruni Üniversitesi doçent, doktor ve profesör öğretim üyesi alacak!

Biruni Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı yayımlandı. İlana göre, doçent, doktor ve profesör öğretim üyesi alımı yapılacak
Biruni Üniversitesi doçent, doktor ve profesör öğretim üyesi alacak!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İlan.gov.tr'de yer alan ilana göre, Biruni Üniversitesine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca 'Öğretim Üyesi' alınacak.

Buna göre; Tıp Fakültesine 22, Diş Hekimliği Fakültesine 7, Eczacılık Fakültesine 4 ve Sağlık Bilimleri Fakültesine 3 öğretim üyesi alımı yapılacak.

 

ÖĞRETİM ÜYESİ BAŞVURU EVRAKLARI

*             Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi ve Formu
*             Öğretim Üyeliği Kadrolarına İlişkin Başvuru Bilgileri
*             Özgeçmiş (YÖK Formatında)
*             Nüfus Cüzdan Sureti/Fotokopisi
*             Fotoğraf (2 Adet)
*             Lisans / Y.Lisans / Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi Örnekleri (Atanmaya hak kazanılması halinde, ilgili belgelerin noter onaylı nüshaları teslim edilmelidir)
*             Prof. Doç. Dr. Öğr. Üyesi Atama Yazıları (Varsa), Yurt dışından alınan diploma var ise, Üniversitelerarası Kurulca onaylanan Denklik Belgesi (Noter Onaylı)
*             Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını Kapsayan, Profesör İçin: 6 (Altı) takım dosya (6 CD olarak), Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi İçin: 4 (Dört) takım dosya (4 CD olarak)
*             KPDS/YDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin Belge ( Eğitim dili ingilizce olan programlar için zorunlu olup diğer programlar için varsa)
*Akademik Personel Aydınlatma Metni
*Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni
*Evrak Teslim ve Tesellüm Formu
*Başvurular, belirtilen süreler içerisinde, online olarak üniversitemiz web sayfasında yer alan https://ikakademik.biruni.edu.tr linkinden kabul edilecektir.
*Eksik belge ile yapılan, süresi içinde yapılmayan veya imzasız gönderilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlana ulaşmak için tıklayınız.

biruni universitesi
ogretim uyesi ilani
akademik personel
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir