Medimagazin logo

Ankara'da hastane otoparkında drift atan 2 sürücüye 96 bin lira ceza

Ankara'nın Sincan ilçesinde çok katlı hastane otoparkının en üst katında drift atan 2 ayrı otomobil sürücüsüne toplam 96 bin 699 TL para cezası uygulandı.
Kaynak: DHA
Ankara'da hastane otoparkında drift atan 2 sürücüye 96 bin lira ceza
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, dün akşam saatlerinde Ankara'nın Sincan ilçesinde meydana geldi. Sincan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ait çok katlı otoparkın çatısında 2 otomobil sürücüsünün drift attığı görüldü. 

Bu sırada otopark çatısında 6 otomobil ve bir motosikletlinin olduğu tespit edildi. O anlar, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Ankara Valiliği, sosyal medyada da yer alan görüntülerle ilgili inceleme başlattı.

Valilikten açıklama

Valilikten yapılan yazılı açıklama, "İlimiz Sincan Eğitim ve Araştırma Hastanesi çok katlı otoparkının en üst katında bulunan araçların drift attığı şeklinde sosyal medya üzerinden paylaşılan haberler üzerine; gerekli inceleme başlatılmış ve emniyet görevlilerimizce hastane kameraları incelenerek söz konusu drift yapan araç ve görüntülerden tespit edilen diğer iki araca Karayolları Trafik Kanunu uyarınca toplam 96 bin 699 TL idari para cezası uygulanmıştır. Otoparkın kameralarından kural ihlali yapan diğer araçların tespitine yönelik çalışmalar sürdürülmekte olup, şüpheli kişiler hakkında Cumhuriyet Başsavcılığımızca yasal işlemlere başlanılmıştır" denildi.

ankara
sincan egitim ve arastirma hastanesi
drift
Yorum (1)
muzaffer hekim
e sincan, normal!
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir