Medimagazin logo

Santa Farma İlaç üst yönetiminde önemli değişiklik

Türkiye’nin köklü ve güçlü yerli ilaç firmaları arasında yer alan Santa Farma’nın yeni Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Serkan Sepetçi oldu
Santa Farma İlaç üst yönetiminde önemli değişiklik
Serkan Sepetçi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Santa Farma İlaç'ta, Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcılığı görevini 10 yıldır başarıyla yürüten ve 31 Mayıs 2022 tarihinde emekli olan Zeynel Okur’un yerine Serkan Sepetçi atandı.

 2004 yılından bu yana ilaç sektöründeki bulunan Serkan Sepetçi, hem Türkiye hem de yurtdışında üst düzey görevlerde yer aldı. 2015 yılından itibaren Abbott İlaç Divizyonu’nda çeşitli üst yönetim kademelerinde bulunan Sepetçi, 2020 yılından bu yana Abbott Bağımsız Devletler Topluluğu Bölge Direktörlüğü görevini yürütmüş olup Mayıs 2022 itibarıyla Santa Farma İlaç’ta yeni görevine başladı.

Santa Farma İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kiresepi, üst yönetim değişikliğini; “Zeynel Okur, bilgi ve deneyimlerini şirketimizin misyon, vizyon ve değerleri ile birleştirmeyi başarmış ve şirketimize yeni görüş açıları kazandırmıştır. 10 yıldır tüm ekibinin ve özellikle saha ekibinin daima yanında olmuş, iç ve dış müşteri ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yönetmiştir. Sevgili Zeynel Okur’a, şirketimize verdiği hizmetler dolayısı ile teşekkür ediyorum” diyerek duyurdu.

Kiresepi, Serkan Sepetçi’nin atamasını ise “Sepetçi, ilaç sektöründe, yurt içi ve yurt dışında yönetim kademelerinde almış olduğu tüm görevleri başarılı bir şekilde sonuçlandırmış ve kariyerinde ilerlerken Santa Farma ile yolları kesişmiştir. Serkan Sepetçi’nin başarılı kariyerinin Santa Farma‘da da devam etmesini diliyor, kendisine “Hoş Geldin” diyorum” sözlerini kullandı.

santa farma
serkan sepetci
atama
zeynel okur
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir