Medimagazin logo
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ne Göz hekimi aday
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Suat Hayri Uğurbaş Rektörlüğe aday olduğunu açıkladı.
Kaynak: CİHAN -
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ne Göz hekimi aday
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörlüğü'ne aday oldu      
 
ZONGULDAK-Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı ve Dünya Gözyaşı Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Suat Hayri Uğurbaş(44) Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörlüğü'ne aday olduğunu açıkladı.

Uğurbaş, Karaelmas diyarının derinliklerinden bilim, sanat, spor ve kültürümüzle yükselen öncü bir Üniversite için, mensubu olmakla övündüğü üniversiteyi ileriye götürmek amacıyla önümüzdeki Rektörlük seçimlerinde aday olduğunu aktardı. Uğurbaş, "Hep birlikte demokratik, katılımcı, hoşgörüye dayanan bir güven içinde, öğretim üyesine saygılı, adil bir yönetimle geleceğe umutla bakan bir üniversite olmayı hedefliyoruz. Şu ana kadar Zonguldak'ı Göz Hastalıkları alanında dünyaya taşıdım, bundan sonraki hedefim herkesi kucaklayan, birlik ve beraberlikle hareket eden adil bir yönetimle Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ni ulusal ve uluslar arası arenada en ileriye taşımak olacaktır. Toplumun gereksinimlerine duyarlı, kaynak yaratabilen, şehirle birlikte büyüyen bir üniversite için aday oluyorum." diye konuştu.

rektör adaylığı
zonguldak karaelmas üniversitesi
suat hayri uğurbaş
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300