Medimagazin logo

Sağlık Bakanı hastaneden randevu alamadı!

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de partisinin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği, hasta randevu çağrı merkezinden 'Alo'182'yi aramasına rağmen ulaşamadı.
Kaynak: HÜRRİYET
Sağlık Bakanı hastaneden randevu alamadı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bugün Ak Parti belediye başkan adayı Ahmet Günşen ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından bakanlığa bağlı çarı merkezine gitti. Partililer ile birlikte merkezi gezen ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Bakan Mehmet Müezinoğlu, telefonla merkezi arayarak randevu almak istedi. Bakan telefonla tüm aramalarına rağmen çağrı merkezine ulaşamadı. Bunun üzerine Müezzinoğlu, çağrı merkezinde çalışan görevlilere dönerek, "Arıyorum ama ulaşamıyorum dedi.

 

Bakan'nın kendi cep telefonundan arayıp ulaşamadığını gören danışmanları kendisine başka telefon uzattılar. Kendisine uzatılan telefondan da 182 çağrı merkezine ulaşıp randevu alamayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, bu sırada merkezi arayan ve kalp ritim bozukluğu hastası olduğunu söyleyen Mücella isimli bir kadın ile sohbet ederek randevu verdi. Gelen çağrılara yanıt veren personeli bir süre izleyen Bakan Müezzinoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yedikten sonra merkezdan ayrıldı.

sağlık
bakanı
hastaneden
randevu
alamadı!
Yorum (1)
Dr Hakan
Muayenehaneye bekleriz Bakanım :) hiç uğraşmayın randevu hattıyla falan...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir