Medimagazin logo

Kozluk Devlet Hastanesi'ne yeni başhekim

Baman’ın Kozluk ilçe Devlet Hastanesi’ne Dr. Mehmet Sedik Aydın Başhekim olarak atandı.
Kozluk Devlet Hastanesi'ne yeni başhekim
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BATMAN-Hastaların güven duyacakları ve tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı bir hastane statüsüne gelebilmek için büyük bir gayretle çalışacaklarını belirten Dr. Aydın, Kozluk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ni istemesindeki nedenin sağlık alanında Kozluk halkına hizmet etmek olduğunu söyledi. Dr. Aydın, "Hedefim çalışma arkadaşlarımla beraber hizmet kalitesini artırmak ve var olan doktor açığını giderip Batman’a hasta sevkini minimuma indirmektir. Kozluk Devlet Hastanesi'ni hastaların güven duyacakları ve tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı bir hastane statüsüne getirebilmek için büyük gayret göstereceğiz. Bu konuda bütün çalışma arkadaşlarıma güveniyorum" dedi.


981 Batman doğumlu olan Dr. Mehmet Sedik Aydın Batman Lisesi'nden mezun oldu. 2008 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitiren Dr. Aydın, aynı yıl Hasankeyf Sağlık Ocağı'nda göreve başladı. Aydın aynı zamanda Hasankeyf Sağlık Grup Başkanlığı görevlerinde de bulundu.


Dr. Aydın, 2011-2014 yıllarında ise 6 No'lu Aile Sağlık Merkezi'nde görev aldı.

kozluk devlet hastanesi
Yorum (2)
hekim hekim
Kozluk eğitim araştırma hastanesi mi oldu? Burada gündeme gelmesini gerektiren şey nedir? Diğer sağlık çalışanları için anlamı var mı? Saçma bir haber olmuş vesselam...
0
Cevapla
SC
HABER OLMASINDA SİZİ RAHATSIZ EDEN NEDİR ACABA?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir