Medimagazin logo

İHA muhabiriyle konuşan 112 doktorunun psikolojisi bozuldu

Tüm Türkiye'yi yasa boğan kazanın ardından 112 Acil Servis'i arayarak yardım isteyen ancak 5 gün sonra cesedi bulunan İsmail Güneş ile konuşan Kahramanmaraş 112 kontrol komuta merkezindeki kadın doktorun psikolojisinin bozulduğu ve tedavi gördüğöü ortaya çıktı
İHA muhabiriyle konuşan 112 doktorunun psikolojisi bozuldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Tüm Türkiye'yi yasa boğan kazanın ardından 112 Acil Servis'i arayarak yardım isteyen ancak 5 gün sonra cesedi bulunan İsmail Güneş ile konuşan Kahramanmaraş 112 kontrol komuta merkezindeki kadın doktorun psikolojisinin bozulduğu ve tedavi gördüğöü ortaya çıktı.

İsmail Güneş'in, cep telefonu ile arayıp konuştuğu 112 Acil servis doktoru iki günlük psikolojik tedavi görmesinin ardından izne ayrıldı. Yaklaşık 20 dakika boyunca Kahramanmaraş 112 kontrol komuta merkezindeki kadın pratisyen Doktor N.Y. ile görüşen Güneş, çok üşüdüğünü, donmak üzere olduğunu söyleyip, yardım istemişti. Bu konuşmalar daha sonra medyada yer aldı.

YILLIK İZNE AYRILDI

İHA muhabiri ile yaklaşık 20 dakikalık yaptığı telefon konuşmasında yetersiz olduğu ve muhabirin şarjının bitmesine neden olduğu yönünde eleştirilerle karşı karşıya kalan ve vicdani rahatsızlık duyduğu öne sürülen pratisyen doktor yıllık izne ayrıldı.

Sabah

i̇ha
muhabiriyle
konuşan
112
doktorunun
psikolojisi
bozuldu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir