Medimagazin logo

Doktor çiftin mutlu günü

Çocukların minik yüreğine dokunan çift bu kez kendi kalplerini biraraya getirdi. Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Nilüfer Çetiner ile Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Nihat Çine sevgi dolu birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çiftin düğününe tıp camiasından önemli isimler katıldı
Kaynak: DHA
Doktor çiftin mutlu günü
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Nilüfer Çetiner ile Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Nihat Çine hayatlarını birleştirdi. Çiftin düğünü tıp camiasından önemli isimleri bir araya getirdi.

Çiftin meslektaşları, dostları ve aileleri, bu özel günde mutluluklarına ortak oldu. Düğün, çiftin birlikte çalıştığı ve alanında uzmanlaşmış meslektaşlarının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Hastaları için bir araya gelen duayen çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanları ile çocuk kardiyoloji uzmanları, İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarası eşliğinde dostlarının mutluluğunu paylaşmak için bir aradaydı.

Düğün töreni, özenle seçilmiş bir mekanda gerçekleşti. Göz alıcı çiçek aranjmanları, zarif dekorasyonlar ve romantik aydınlatmalarla süslenen düğün mekanı farklı şehirlerden gelen misafirler için hazırlandı.

Gelin Nilüfer Çetiner, zarafeti ve güzelliğiyle tüm dikkatleri çekerken, Çetiner'in gelinlik seçimi de davetlilerin beğenisini topladı. Damat Nihat Çine ise şık bir smokinle gelin Nilüfer Çetiner'e eşlik etti. Nilüfer Çetiner ve Nihat Çine davetlilerin alkışları ve İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarası eşliğinde dünyaevine girdi.

 

doktor
dugun
nilufer cetiner
doc dr nihat cine
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir