Medimagazin logo

ÇOMÜ Tıp Fakültesi kadrosuna uzman hekim takviyesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesine yeni uzmanlar katıldı.
ÇOMÜ Tıp Fakültesi kadrosuna uzman hekim takviyesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Hastaneden yapılan yazılı açıklamaya göre, çeşitli branş ve ana bilim dallarına mensup öğretim üyelerinin göreve başlamasıyla hastanede kapalı olan bazı dalları aktif hale gelirken, daha önce Çanakkale'de olmayan bölümler de açıldı.
ÇOMÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde görevlerine yeni başlayan hekimler şöyle:Yrd. Doç. Dr. Özge Çağlar ve Yrd. Doç. Dr. Selçuk Uçar (Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Barış Yılmazer (İç Hastalıkları Anabilim Dalı Romatoloji Bilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Ebubekir Er (Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Başak Büyük (Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Murat Daş (Acil Tıp Anabilim Dalı), Uzm. Dr. Serkan Bakırdöğen (Nefroloji Anabilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Ergin Yücel (Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı), Yrd. Doç. Dr. Fatma Beyazıt (Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı).

comu
çanakkale
uzman hekim
Yorum (1)
mehmet ince
ç.kale,yozgat ,kırşehir,v.s küçük olan illere üni.te açılamamlı,sadece başka ünüv.ye bağlı 2 yıllık bölümler olmalı,ç.kale dediğin yer 70.000 nüfuslu biyer oraya gidip kariyer yapsan ne yapmasan ne orada iyi tatil yapılır kanımca,sonrada çıkar deriz şu kadar üniv.açtık şu kadar eğitimli işsiz ordumuz var diyye.kısa yoldan insanlar meslek sahibi yapılmalı ...
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir