Medimagazin logo

Başhekimden geceleri “sosyal doku” polikliniği

Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi her yıl Ramazan ayında uyguladığı gece polikliniği uygulamasına, bu yıl diğer aylarda da uygulamaya başladı.
Başhekimden geceleri “sosyal doku” polikliniği
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ADIYAMAN -Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi'nin 2006 yılında uygulanan ve Türkiye'ye örnek olan gece polikliniği uygulaması bu yıl farklı zamanda uygulanıyor. Daha önceki yıllarda Ramazan ayı süresince uygulanan gece polikliniği, 12 Eylül tarihinden itibaren hayata geçiriliyor. Değişken olarak çeşitli branşlarda uygulanacak gece polikliniğine vatandaşların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


82. Yıl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Opr. Dr. Bahattin Pektaş, Adıyaman'ın sosyal dokusu ve hasta odaklı hizmet anlayışı göz önüne alınarak gece poliklinik hizmeti sunulmaya başlandığını söyledi.


Pektaş, "Bu hizmetin halkımız ve kamuoyu tarafından olumlu karşılanması ve daha sonraki yıllar içinde talep edilir hale gelesi üzerine bu uygulama geleneksel hale getirilmiş ve diğer yıllarda da hastanemiz tarafından gece poliklinik hizmeti sunulmaya devam edilmiştir. Hastane yönetimimizin almış olduğu karar üzerine geçmiş yıllarda dönemsel olarak sunmakta olduğumuz gece poliklinik hizmeti 12 Eylül tarihinden itibaren yeniden verilmeye başlanacaktır" dedi.

başhekimden
geceleri
“sosyal
doku”
polikliniği
Yorum (4)
BEŞTENSONRABOŞTAGEZDİYORLAR
DAHA NE ATRAKSİYONLAR GÖRECEĞİZ BAKALIM..HAH,Bİ TANE AKLIMA GELDİ HEMEN ÖNEREYİM.BAKALIM İLK HANGİ HASTANEMİZ UYGULAYACAK: SUDA DOĞUM..HATTA SUDA DOĞUM+DOĞUMDA EŞİNİN DE YANINDA OLMASI.. (EĞER BİR YÖNETMELİK ÇIKARIP BUNU İÇİN GEREKLİ METREKAREYİ BELİRTİRLERSE,NEDEN OLMASIN)
0
Cevapla
şahin öztürk
bence sabah namazından sonra kerahat vaktinde yatmak zaten dinimizce uygun değildir.sayın başhekim poliklinik hizmetlerini bu saatte başlatsın..bunada imsak polikliniği desin..hizmette sınır yok..!!!
0
Cevapla
selçuk gedik
Ya rabbi bize sabır ver,gündüze gıran mı girdi bu ne lavubaliliktir ne oluyor bize bu maskaralık yarışına girdik hangi başhekim nasıl bir acubelik getirecek şaşırdı?Yeter artık bu seviyesiz, sırf bir yerlere yaranmak için yapılan manasız tuhaf işlere yeter.Siz bu tuhaf yaranmışlık yarışının sonunda işte başbakandan böyle güzel aşağılanmaları hak edersiniz.Yahu ilim erbabı vakur olur pas pas değil.Elbette hizmet ama biraz hürmet.Ha bu arada benim muayenem felan da yok yani kuyruk acısından değil onurumun kırılmasından canım acıyor.
0
Cevapla
Dr
İnsaf. Bu doktorun hemşirenin sağlık personelininde çoluk çocuğu aile düzeni var.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir