Medimagazin logo

Yeni yılın ilk düzenlemesi 'tam gün' olacak

AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, Bütçe görüşmeleri sonrasında çalışmalara ara veren Meclis'in yeni yılda ele alacağı ilk düzenlemenin "tam gün" olacağını söyledi.
Yeni yılın ilk düzenlemesi 'tam gün' olacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, yaptığı açıklamada, TBMM Genel Kurulu'nun gruplarla alınan karar doğrultusunda 2 Ocak Perşembe gününe kadar çalışmayacağını belirtti.

Konuyu daha önce siyasi parti gruplarıyla görüştüklerini anlatan Elitaş, 2014 yılı bütçe görüşmeleri sürerken yarım kalan "tam gün" tasarısını araya almayı ve sonrasında 7 Ocak Salı gününe kadar çalışmalara ara vermeyi planladıklarını hatırlattı.

 

"Tam gün" düzenlemesini 2 Ocak ve 3 Ocak günlerinde görüşeceklerini belirten Elitaş, yeni yılın ilk düzenlemesinin bu olacağını söyledi.

Elitaş, "TBMM'nin çalışmamasını operasyonlarla ilişkilendirmeye çalışanlar haksızlık yapıyorlar. 15 Aralık'tan itibaren Meclis'in 7 Ocak'a kadar çalışmayacağı medyada haber yapılmıştı. O haberler biline biline çarpıtıcı, yanıltıcı, yönlendirici ve asılsız bilgilerle gündemi farklılaştırmaya çalışmak, yanlış sonuçlar doğurur" dedi.

yeni
yılın
ilk
düzenlemesi
'tam
gün'
olacak
Yorum (39)
Tam Gum
2 Ocak tarihine kadar 9 gun var. bu süre Türkiye için 9 ay sayılır. o zamana kadar kimbilir neler olur. ne "nağmeler" dinleriz, ne belgeseller izleriz kim bilir? acele etmemek lazım, acele işe şeytan karışır hafazanallah!!
0
Cevapla
Dr Hakan
Bu yolsuzluk açıklığa kavuşana kadar bu hükümetin kanun yapmasını doğru bulmuyorum ve açıkca söylüyorum yaparlarsa da uymayacağım, beni bağlamaz...
0
Cevapla
Noel baba
Sayin tam gum Zaten acele etmiyolar. Alt tarafi 16 madde nerdeyse 1 ay surdu. Ama gececek. Oyle veya boyle gececek. Saygilarimla
0
Cevapla
himmetdede
noei baba surgeon hani 24 aralık salı günü 1 saatte torba yasa çıkyordu. tamgüm yine haklı çıktı. şimdi de yeniyıla kaldı. sağlık bakanı acaba kalcak mı? türkiye'de ortalık toz dumanken ne getireceği belirsiz yeni bir tartışmalı kanun çıkar mı? göreceğiz.. haziran 2013'ten beri hergün çıkıyordu çıkamadı bir türlü... ne kanun muş be... son gelişmeler gösterdi ki isterlerse 1 saatte kanun ve yönetmelik değişiyor. tamgün bu kadar uzadığına göre göreceğiz.. ister çıksın ister çıkmasın artık heyecan vermiyor.
0
Cevapla
Dr. Hikmet
Tam gün yasasında son değişikliğinde bir an evvel yasalaşmasını bekliyoruz, yapmadığımız bir uygulama yüzünden toplum gözünde mesleki olarak daha fazla hırpalanmak istemiyoruz. Devlet hastanesi uzmanları, kurum hekimleri, aile hekimleri, pratisyen kalan hekimler, özel hastane hekimleri, emekli hekimler ve sadece muayenehanesinde çalışan hekimler adına.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir