Medimagazin logo

Tabip odasından stres karşıtı projeler

Samsun Tabip Odası Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mithat Günaydın, hazırladıkları sosyal etkinlik programları ile hekimlerin stresten kurmalarına yardımcı olacaklarını söyledi.
Tabip odasından stres karşıtı projeler
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Samsun Tabip Odası olarak hekimlerin özlük hakları ve hekimlerin şuanda içinde bulunduğu çeşitli sorunları aşmak için çalışmalar yürüttüklerini belirten Tabip Odası Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mithat Günaydın, “Bu çalışmaların dışında sosyal faaliyetlerimiz de oluyor. 17 Haziran tarihinde Trabzon’da sağlık çalışanları tarafından oluşturulan Grup Bilmem Ne Tiyatro Ekibi tarafından sahnelenecek ‘Kalp Krizi Değil Gülme Krizi’ isimli oyunu tüm hekimlerimize ücretsiz olarak sunacağız. Canik Kültür Merkezi’nde 650 kişilik salonda sahnelenecek olan oyun ile hekimlerimizin çalışma ortamından ve stresten uzaklaşmalarına katkı sağlamak istiyoruz” dedi.


Yeni mezun olan doktorları da unutmadıklarını belirten Yrd. Doç. Dr. Mithat Günaydın, “Yeni mezun olan doktor arkadaşlarımıza 19 Haziran tarihinde Tıp Fakültesi Dekanlık Pembe Salon’da bir eğlence ve Tabip Odası’nı tanıtma programı düzenleyeceğiz. Katılan hekimlerimize birer doktor formamı armağan edeceğiz. 25 Haziran’da Tıp Fakültesi’nin mezuniyet töreninde okul birincisine bir notebook, ikinciye tansiyon ölçme aleti ve üçüncü olan arkadaşımıza steteskop hediye ederek yeni mezun olan arkadaşlarımıza öğrenciliğe veda, hekimliğe hoş geldiniz aktivitesi yapacağız” diye konuştu.

tabip
odasından
stres
karşıtı
projeler
Yorum (1)
dr.gerçek
MUVAFFAKATSİZ GEÇİCİ GÖREV OLMASIN.izmir il sağlık müdürlüğünün 7 senedir her ilçe hastanesinin acillerini sadece geçici görevlerle idare ettiğini biliyormusunuz.buralara tayin yaptırma kudreti olmayan müdürlük doktorları sorgusuz sualsiz ve de gereksiz geçici göreve yolluyor hem de aylarca.en az 2 şer aylık.bu doktorların hiç hakkı hukuku yok mu.bu arkadaşlar eşya mı,çalıştıkları yerde hiç bir işe yaramıyormu da sorgusuz 3 er yadan 2 defa değişik ilçelere yollanıyor.hangi özlük hakkı.izmir de ne hak var ne adalet doktorlara.önce bunu halledin.muvaffakatsiz geçici görev olmasın
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir