Medimagazin logo

Sakarya İl Sağlık Müdür Yardımcısı istifa etti

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Serdivan Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusu yapacak olan Sakarya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Serdar Değirmenci görevinden istifa etti.
Sakarya İl Sağlık Müdür Yardımcısı istifa etti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


İstifasını Sakarya İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Alemdar’a veren Değirmenci, "Yerel seçimlerde Ak Parti Serdivan Belediye Başkanlığı aday adalığı başvurusu yapabilmek için 13 yıldır onur ve şerefle sürdürdüğüm hekimlik hayatımı ve son 1,5 yıldır devam ettiğim İl Sağlık Müdür Yardımcılığı yöneticilik görevimden bugün istifa etmiş bulunuyorum. Çalışma hayatım boyunca benden desteğini esirgemeyen başta Sağlık Müdürüm Uzm. Dr. Murat Alemdar olmak üzere tüm idarecilerim, Hekim arkadaşlarım, kıymetli Hemşire ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder ve çıktığım bu siyaset yolunda haklarını helal etmelerini dilerim" dedi.

Değirmenci’nin istifa dilekçesini alan Uzm. Dr. Murat Alemdar ise, "Değerli mesai arkadaşım Dr. Serdar Değirmenci'ye çıkmış olduğu bu hizmet yolunda müdürlük bünyesinde göstermiş olduğu üstün başarıları ve gayreti devam ettirmesini canı gönülden temenni ederim" ifadelerini kullandı.
Serdar Değirmenci’nin aday adaylığı başvurusu öncesinde yarın basınla tanışma kahvaltısında biraraya geleceği öğrenildi.
 

sakarya
i̇l
sağlık
müdür
yardımcısı
istifa
etti
Yorum (2)
Frankie Bellevan
acaba meslektaşımız akp dışındaki diğer partilerden aday olsaydı,çalişma arkadaşları kendisi hakkındaki iyi niyet ve temennilerini yine devam ettirir,aleni bir şekilde başarı dileklerinde bulunurlar mıydı? meslektaşımızın parti tercihi aynı zamanda bulunduğu makamda(sağlık müdür yardımcılığı) aslında neden bulunduğunu da açıklıyor. belediye başkanlığı veya milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa edenler "asla" tekrar eski görevlerine iade edilmemelidir.
0
Cevapla
ha ha ha
körler topallar sağırlar birbirini ağırlar hesabı olmuş
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir