Medimagazin logo

Sağlık ekipleri şaşkına döndü! Gittikleri 3 yerde..

Bandırma'da bir gün içinde üç vakaya giden 112 sağlık görevlileri her gittikleri yerde hasta olarak aynı kişiyle karşılaştı.
Sağlık ekipleri şaşkına döndü! Gittikleri 3 yerde..
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde 112 sağlık görevlileri gün içersinde üç ayrı olay için gittiklerinde karşılarında 25 yasındaki İdris H. isimli kişiyi gördü. İdris H. ilk olarak yüksekten düşme vakası olarak 112 tarafından alınarak hastaneye götürüldü. Yapılan tedavisinde herhangi bir bulguya rastlanmadığı için taburcu edildi.  


112 sağlık görevlileri, aynı gün bir olay için çağrıldı. Kısa sürede olay yerine giden sağlık görevlileri, karşılarında yine İdris H.'yi gördü. H. ambulansla hastaneye götürülerek, acil serviste tedavisi yapıldı. Tedavisinden sonra taburcu oldu.


 112'ye üçüncü ihbar Bandırma İDO iskelesi önünden geldi. Yerde yatan kişinin yine İdris H. olduğunu öğrenen sağlık ekipleri, "Kazazede var diye ambulans çağrıldı. Bu üçüncü. Sürekli aynı şeyi yapıyor. Hiçbir şeyi yok. Mecburen götürmek zorunda kalıyoruz." diye dert yandı.Polislerin de geldiği olay yerinde yerde az önce acılar içinde kıvranan İdris H.'nin daha sonra ayağa kalkıp yürüyerek ambulansa binmesi dikkat çekti. Çevredeki vatandaşlar "Normal şekilde yolda yürürken İDO önünde yere oturdu. Sonra yerde yattı. Sanırım sağlık görevlileri bu kişiyi bugün üç kez hastaneye götürmüş. Hep aynı şeyi yapıyormuş. Amacı ambulansa binmek sanırım." sözleriyle şaşkınlıklarını dile getirdi.

sağlık
ekipleri
şaşkına
döndü!
gittikleri
3
yerde..
Yorum (2)
ats2
munchaussen sendromu ;)
0
Cevapla
hbö
bunun çözümü, cabbar ile ferdi! :)
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir