Medimagazin logo

Sağlık Bakanlığı’ndan antibiyotik anketi

Sağlık Bakanlığı, sosyal medya adreslerini kullanarak antibiyotik farkındalığını ölçmeye yönelik bir anket düzenleyecek.
Sağlık Bakanlığı’ndan antibiyotik anketi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bakanlık sosyal medya adresleri olan www.facebook.com/saglikbakanligi ve www.twitter.com/saglikbakanligi adreslerinden vatandaşlara yönelik antibiyotik anketi düzenliyor. Ankette vatandaşın hangi durumlarda antibiyotik kullandığına yönelik sorular yer alacak. Çalışma ile antibiyotiği doktor tavsiyesi ile kullananlar, tavsiye üzerine alanlar, eczacıya gidip kendisi antibiyotik alanlarla dolabında sürekli antibiyotik kullananların oranı ölçülecek.

sağlık
bakanlığı’ndan
antibiyotik
anketi
Yorum (1)
sb
önce hastaların doktora karşı güvenini sarsacak söylemlerden vaz geçin. hasta doktora güvenmiyor, antibiyotik yazmayınca onu sabime şikayet ediyor, sabim bu şikayetleri ciddiyetle inceliyor hasta bu arada boş durmuyor yazdırana kadar doktor doktor dolaşıyor aynı günde bir kaç hastanenin aciline giden var sonunda o yoğunlukta doktorun biri daha fazla o hastaya vakit ayıramayacağı için yazayım kurtulayım gerçek acillerle ilgileneyim diyor
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir