Medimagazin logo

Müezzinoğlu çorba içip hastaneyi gezdi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Çanakkale’de güne erken başladı. Sabah namazını cemaatle kılıp çıkışta çorba içen Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Devlet Hastanesi acil servisini gezdi.
Müezzinoğlu çorba içip hastaneyi gezdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere dün akşam saatlerinde geldiği Çanakkale’de sabah namazını, Kordon boyundaki Necippaşa Camii’nde kıldı. Namaz çıkışında AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Daniş tarafından cemaate dağıtılan mercimek çorbasından almak için sıraya giren Müezzinoğlu, normalde her sabah güne erken başladığını belirterek, “Bugün Çanakkale’deyiz. Öğlen buradan ayrılacağımız için güne dışarıda başlayalım istedik” dedi.


ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİ İNCELENDİ

Camiden sonra habersiz olarak Çanakkale Devlet Hastanesi acil servisine giden Bakan Müezzinoğlu, burada tedavi gören hastalarla görüştü. Bakan Müezzinoğlu’nun girdiği acil servise gazeteciler alınmadı. Hastaneden memnun ayrıldığı gözlenen Müezzinoğlu, daha sonra kaldığı otele geçti. Bakan Mehmet Müezzinoğlu, açılış ve temel atma törenlerine katıldıktan sonra Çanakkale’den ayrılacak.

müezzinoğlu
çorba
içip
hastaneyi
gezdi
Yorum (2)
A.K.
Yalnız burda önemli olan çorba içmek değil,sabah namazı;dikkatinizi çekerim :)Selamün aleyküm,Allah'a emanet ol,inşallah,maşaallah... :)
0
Cevapla
uzmanhekim
Sayın bakan seçim gezisine çıkmış iktidar partisinin belediye başkan adayının reklamını yapıyor,hekimler için ne yapıyor,belediye başkanı adayı tarafından dağıtılan namaz sonrası çorba afiyet olsun.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir