Medimagazin logo

Kim Milyoner Olmak İster'e 19 yaşındaki tıp öğrencisi damga vurdu!

Sunucu koltuğunda oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun oturduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması, 17 Ağustos Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ATV'de yayınlandı. Yarışmanın yayınlanan son bölümünde "Hangisi doğru yazılmış ve sözlükte tanımı olan bir kelimedir?” sorusuna yanıt arayan 19 yaşındaki tıp öğrencisi Kerem damga vurdu
Kaynak: Milliyet
Kim Milyoner Olmak İster'e 19 yaşındaki tıp öğrencisi damga vurdu!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışması, sorulan sorularla ve renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme geliyor. Haftada iki gün yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümü, dikkat çeken anlara sahne oldu.

Milliyet'te yer alan habere göre, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen ATV'nin sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster'e katılan tıp eğitimi alan 19 yaşındaki Kerem Dinçsoy isimli yarışmacı 30 bin TL'lik soruyu geçerek barajı aştı.

100 bin lira ile yarışmadan ayrıldı

Yarışmacı daha sonra 200 bin TL'lik soruda takıldı. Milyoner'de yarışmacıya yöneltilen, "Hangisi doğru yazılmış ve sözlükte tanımı olan bir kelimedir?” sorusunda yarışmacı, çekilme kararı aldı.

Şıklar arasında uzun süre düşünen genç yarışmacı, kararsız kalınca yarışmadan çekilme kararı aldı. Tıp okuyan 19 yaşındaki Kerem, yarışmadan 100 bin TL ile ayrıldı.


 

kim milyoner olmak ister
tip ogrencisi
kerem dincsoy
Yorum (2)
CoşkunKbb uzmanı
eğer sözel bölüm mezunu bir kişi olsa belki doğru cevabı bulabilirdi.esasında sayısalcılarında edebiyat yönü de kuvvetli olurdu.neyse buna şükür epey bir miktar kazandı. bundan sonra bol bol tıp dışı kitaplar okumasını öneririm.
21
Cevapla
Emmi
cevabı yazmamışsınız ama ben yeşil soğan diyeceğim
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir