Medimagazin logo

Kabine bugün toplanıyor: Yüz yüze eğitimde koronavirüs tedbirleri gündemde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe'de kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda, okulların açılmasıyla birlikte koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler gözden geçirilecek.
Kaynak: TRT Haber
Kabine bugün toplanıyor: Yüz yüze eğitimde koronavirüs tedbirleri gündemde
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kabine toplantısı Beştepe'de yapılacak.

Toplantının ana gündemi yüz yüze eğitim başlarken salgın önlemleri olacak. Günlük vaka sayılarının yanısıra aşılamadaki son durum da değerlendirilecek, yerli aşı çalışmaları ele alınacak.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın salgının seyrine ilişkin son durumla ilgili kabine üyelerini bilgilendirmesi bekleniyor.

Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri kapsamında yeni tedbirler de toplantıda değerlendirilecek.

Afganistan'daki gelişmeler ele alınacak

Toplantının gündemindeki bir diğer başlık da terörle mücadele olacak. Hem yurt içi hem sınır ötesi terör operasyonları ele alınacak.

Başta Afganistan olmak üzere iç ve dış gelişmeler de kabine toplantısında ele alınacak.

Afganistan'daki son durum ve tahliye sürecinin ardından yaşanan gelişmeler değerlendirilecek. Olası bir göç dalgasına karşı alınan tedbirler gözden geçirilecek.

kabine toplantısı
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
salgın
tedbir
yüz yüze eğitim
Yorum (2)
cihan gokalp özer
Akıl dışı bir cağ : mültecıler aşılanmıyor . kimse sorgulamıyor turistler pcr sız gırıyor lafı edilmiyor market kasıyerlerı her aldıgımız urunle temas ediyor hoppala zuppala
4
Cevapla
Nrş
Hiç bir yasaklamaya gerek yok.Bu çağda artık insanlar bağışıklığını güçlendirecek şekilde herşeyi ile doğal beslenme ve doğal yaşam ile yasak kapanma olmadan ,temiz,doğal,helal yaşayarak virüse veya virüslere alan kazandırmadan floradaki bakteriler haline getirilecek şekilde virüsler yenilgiye uğratılmalı.Kaçarakg güreş olmaz.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir