Medimagazin logo

İbrahim Tatlıses doktorlarla anlaştı: Eğer yürüyemezse, tazminat alacak...

İbrahim Tatlıses önceki akşam bir televizyon kanalına telefonla bağlandı. Ameliyatının zor geçtiğini fakat sağlığının iyi olduğunu Tatlıses, Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırıyı da kınadı.
 İbrahim Tatlıses doktorlarla anlaştı: Eğer yürüyemezse, tazminat alacak...
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Ameliyat öncesi doktorlarla bir anlaşma imzaladıklarını belirten Tatlıses “Buradan 21 gün sonra yürüyerek çıkacağıma dair imzaladık. Eğer yürüyemezsem tazminat ödeyeceklermiş. Daha 13 günüm var. Şu anda tekerlikle sandalyeyle hastane bahçesinde geziyorum” dedi. Tatlıses, Türkiye’ye döndükten sonra yeni bir albüm çıkartacağını söyledi.

i̇brahim
tatlıses
doktorlarla
anlaştı:
eğer
yürüyemezse
tazminat
alacak...
Yorum (6)
uzman
yürürsen kimseyi tanıma yürüyemezsen tazminat..
0
Cevapla
bozeren
daha önceki bir yorumcu arkadaşın dediği gibi; tipik bir şükürsüz hasta profili..
0
Cevapla
cumhur
Adamlar tabiki tazminat öderler.Kimbilir kaç yüzbin dolara ameliyat oldu.Tazminat parasını almışlardır çoktan.Yoksa türkiyedeki gibi bedava yapmazlar orada.İşin kötüsü türkiyede o yöne gidiyor....Kimse tazminat parasını almadan elini bile sürmeyecek!!!!
0
Cevapla
elif
Miami kanalları haber yapıyormu ki bizim medyamız bu haberi diline pelesenk etti, insanları rahat bırakın biraz, ne demişse demiş, ağzından her çıkanı haber yapmak zorunda mı medyamız?
0
Cevapla
m. murat
sağ çıkıp çıkmayacağı belli olmayan bu kadar riskli bir ameliyatta yürüme garantisi istemesi şükürsüzlüğün ötesinde bir şey...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir