Medimagazin logo

Eczane çalışanının darbedilmek istendiği iddiası

Konya Eczacı Odası Başkanı Karakap, muayene ücreti tahsilatının eczacılarla vatandaşı karşı karşıya getirdiğini belirterek, 9 ocakta bir eczane çalışanının bu sebeple darp edilmek istendiğini söyledi
Eczane çalışanının darbedilmek istendiği iddiası
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KONYA  - Konya Eczacı Odası Başkanı Cemil Karakap, muayene ücreti tahsilatının eczacılarla vatandaşı karşı karşıya getirdiğini, 9 ocakta bir eczane çalışanının bu yüzden darp edilmek istendiğini söyledi.

Karakap, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında, kent merkezindeki bir eczane çalışanıyla, muayene ücreti yüzünden hasta arasında tartışma çıktığını, çalışanın darbedilmek istendiğini söyledi.

Bu uygulamanın eczacılarla vatandaşı karşı karşıya getirdiğini belirten Karakap "Vermediğimiz bir hizmetin ücretini tahsil etmek istemiyoruz. Biz eczacılar bu uygulamalar sebebiyle asıl görevimiz olan ilaç danışmalığı hizmetini artık yerine getiremez duruma geldik" dedi.

eczane
çalışanının
darbedilmek
istendiği
iddiası
Yorum (5)
Ahmet YILMAZ
Bizi her gün darp etmek istiyorlar. Allah hepimizi korusun.
0
Cevapla
port
vah vah muayene ücretinide doktor alsın bari.siz üzümü yeyin sapını bizim ...
0
Cevapla
murat
muyaneye ücretini eczacı mı alacak yani?ne saçma sapan bi yorum,orda şiddet uygulanmış beyfendinin yorumuna bak hele!iyi valla bundan böyle size şiddet uygulandıgında "ne var yani devlet paranızı veriyor işinizi yapın mı" deyip şiddeti haklı gösterelim!..adam gibi yorum yapın ya da hiç yapmayın sizin gibi zihniyeti bozuk olanlara diyorum..senin karşında emir verdiğin hemşiren mi var?eczacıyım,hastaya ilaç mı tarif edecem devletin tahsildarlığını mı yapcam?
0
Cevapla
port
bakan eczacı alacak diyor.bitti...
0
Cevapla
cerrah tolga
eczacılıkla ilgili bir konu hakkında neden bu kadar yorum yapar dr arkadaşlar anlamam.yorumlardaki üslupte oldukça kırıcı
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir