Medimagazin logo

Dr. Mehmet Öz torununa ne isim verdi?

Dr. Mehmet Öz, büyük kızı Daphne'yi yeni dünyaya gelmiş kızını kucağında tutarken gösteren fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Philomena Bijou Jovanovic ismi verilen minik bebeğin, baş harflerinin fıstık ezmeli reçelli sandviç anlamına gelen PBJ (peanut butter jam sandvich) olması da çok konuşuluyor. Daphne Öz, ABD’de sağlıklı yaşam ve beslenme programı yapıyor.
Kaynak: HÜRRİYET
Dr. Mehmet Öz torununa ne isim verdi?
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Daha önce bebeğin ilk fotoğrafının ABD’nin ünlü magazin dergisi People’da yayınlanacağını duyuran Dr. Öz, Instagram’daki mesajında; “Tüm aile, bir sonra 'Philo'yu kim kucağına alacak diye savaş veriyor. Onun küçük yanaklarından öpmek için tüm girişimlerim gaspa uğruyor” diye yazdı.
 
Öz çiftinin en büyük çocukları olan Daphne Öz Jovanovic (28)  hamile olduğunu ABD’de ABC kanalında yayınlanan “The Chew" adlı programının sezon prömiyerinde açıklamış, izleyicileriyle bebeğinin ultrason görüntülerini paylaşmıştı.
 
ABD’de sağlıklı yaşam ve beslenme programı yapan Daphne Öz, üniversitede okuduğu dönemde tanıştığı John Jovanovic’le dünya evlenmişti. Öz'ün torunu geçen çarşamba günü dünyaya gelmişti.

Twitter hesabından torununun doğumunu paylaşan Mehmet Öz, bebeğin gözlerinin mavi ve annesi gibi Çerkez güzeli olduğunu belirtmişti.
 
BEBEĞİN İSMİNİN BAŞ HARFLERİ
Doktor Öz'ün ilk torunu Philomena Bijou Jovanovic’in ismi de çok konuşuluyor. Minik bebeğin isminin baş harflerinin fıstık ezmeli reçelli sandviç anlamına gelen PBJ (peanut butter jam) olması dikkat çeken bir ayrıntı oldu. Ayrıca Doktor Öz bebeğin göbek adını Fransızca'da "mücevher" anlamına gelen Bijou koymuş.

dr.
mehmet
öz
torununa
ne
isim
verdi?
Yorum (3)
Frankie Bellevan
dr.mehmet öz'ün torunu philomena bijou jovanovich'i allah bağışlasın. mutluluk güzel bir duygu. ama biz unutalı çok oldu. hepsi de pırıl pırıl.
5
Cevapla
Dr.Cevdett
Kendi adınıda Michael olarak değiştirse fena olmaz yani. Konuşması Amarikan aksanlı neredeyse Türkçeyi Amerikanlılaştırmış şiveyle konuşuyor. Adından başka her şeyiyle bir Amarikalı.
24
Cevapla
Frankie Bellevan
dr.mehmet öz'ün büyük kızı daphne de(daphne nur oz) neredeyse uma thurman'ın kopyası. dr.öz'ün eşinin adı:lisa diğer çocukları: arabella sezen, zoe yasemin ve oliver mustafa. damadı john jovanovich de,"türkiyedeki bizim george clooney" kadar olmasa da gayet yakışıklı. daphne ve john dini nikahlarını sırp ortodoks ve swedendorg kiliselerinde gerçekleştirmişler. bu arada emanuel swedenborg'u ve kısmen öğretilerini de(1688 stockholm-1772 london) tanıma imkanı bulmuş olduk. dr.mehmet öz zaten sevdiğimiz bir isim. kendilerine aile boyu mutluluklar dileriz.
13
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir