Medimagazin logo

Doktorla tartışan genç kız, polis tarafından hastaneden çıkarıldı

İstanbul'da M.B.D. isimli genç kız, tedavi için gittiği hastanede iddiaya göre yazılan ilaç nedeniyle doktorla tartışmaya başladı. Doktora astım hastası olduğunu söylemesine rağmen grip ilacı yazıldığını iddia eden M.B.D hastane polisi tarafından dışarı çıkarıldı. O anlar, hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı
Kaynak: DHA
Doktorla tartışan genç kız, polis tarafından hastaneden çıkarıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Büyükçekmece’deki devlet hastanesinde, 28 Ekim Cumartesi günü meydana geldi. Astım hastası M.B.D., muayene olmak için hastaneye gitti. Yaklaşık 2 saat sıra bekleyen M.B.D., sıra gelince doktorun yanına girdi. Doktora astım ve panik atak hastası olduğunu söyleyen M.B.D., iddiaya göre grip ilacı yazılınca tepki gösterdi. Bunun üzerine doktor hastane güvenliklerini çağırdı. Güvenlik personeli M.B.D.’yi doktorun odasından çıkardı. M.B.D. dışarıda da doktora tepki göstermeye devam etti. 

Dakikalarca hastanedeki insanlara bağırarak durumu anlatan M.B.D.’ye hastane polisi bir kez daha müdahale etti. M.B.D.’yi güvenlik personeli tarafından hastane dışına çıkarılırken, genç kız polis memuruna direndi. Polis memuru ile M.B.D. arasında kısa süreli arbede yaşanırken, polis memuru iddiaya göre kendisine vuran M.B.D.’den şikayetçi oldu. 

Olay anı, hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde M.B.D.’nin acil serviste bağırdığı, polisin müdahalesi sonucu hastaneden dışarı çıkarıldığı anlar da yer alıyor.
 

istanbul
hastane
doktor
buyukcekmece
Yorum (1)
Almanya Yolcusu
vatandaş zaten ne yaptırmak istediğini bilerek yanınıza geliyor. tanısına, tedavisine, tetkiklerine, raporuna, aciliyetine, sevkine zaten karar vermiş. doktor sadece onay makamı yani bir çeşit engel vatandaş için... sen sadece vatandaşın isteklerini sgk'ya ödetmek için oradasın, yani çok da kasmayın
5
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir