Medimagazin logo

Doktordan acil serviste intihar girişimi

Yalova Devlet Hastanesi'nde görevli kadın doktor, görev yaptığı acil serviste kendisine anestezik madde enjekte ederek hayatına son vermek istedi.
Doktordan acil serviste intihar girişimi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 Olay, Yalova Devlet Hastanesi acil servisinde dün akşam meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce eşinden ayrılan ve psikolojik destek alan Dr. Seda Ç. (32), görev yaptığı sırada bunalıma girerek anestezik maddelerden oluşan bir karışımı damarına enjekte etti. Kısa sürede komaya giren doktora ilk müdahaleyi aynı serviste çalışan arkadaşları yaptı. Yoğun bakıma alınan genç doktorun solunum cihazına bağlı olarak uyutulduğu öğrenildi. 48 saat boyunca uyutulacak olan genç doktorun, kullandığı maddelerden dolayı hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Yaşanan olay hastanede büyük üzüntüye sebep oldu.

doktordan
acil
serviste
intihar
girişimi
Yorum (4)
İhsan
vay be 1 hatadır yorum yazılmayan bir haber.
0
Cevapla
bigmücahid2002
Ihsan rumuzlu meslektaşımıza, yorum yazilmamasina şaşırmışsın. Ben de sana cevap için yazıyorum. Yorum yazılmamış çünkü Acilde çalışanların hali ortada , nerdeyse major depresyondalar. Herkes bunun farkında , bu nedenle kimse yorum yazmaya dahi gerek görmemiş.
1
Cevapla
acil.dr
BAKANLIK ACİL DOKTORUNU PERİŞAN ETMİŞTİR.HERGÜN AYRI BİR ZULÜM UYGULANIYOR.HASTANI AMBULANSLA SEVK EDEMEZSİN.KONSÜLTASYON AYRI ZULÜM.HERGÜN HASTA SALDIRISI.....
0
Cevapla
Murat Keskin
Allah sağlık camiasında çalışanlara hele ki acil ve cerrahi branşlarda çalışanlara sabır versin... Mutsuz umutsuz hayatlar...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir