Medimagazin logo

Doktora samuray kılıcıyla saldırı!

İzmir'de, 2 yaşındaki bir çocuğun babası, doktorla tartışınca samuray kılıcıyla saldırdı.
Kaynak: SABAH
Doktora samuray kılıcıyla saldırı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Dün saat 14.00 sıralarında yaşanan olayda kimliği henüz belirlenemeyen bir baba, 2 yaşındaki oğlunu Şehit Komiser Adil Temizer Acil Birimi'nde görevli 24 yıllık hekim Hüseyin Aydın Turan'a (46) getirdi. Doktorun kapıyı kapatması yönündeki uyarısına kızan baba, doktorla tartıştı. Ardından çocuğu da alıp dışarıya çıkan baba, birkaç dakika sonra elinde samuray kılıcıyla dönüp doktora saldırmaya kalkıştı. Saldırganın elindeki kılıcı iki tarafından tutan doktor ve odada bulunan sağlık memuru, öfkeli adamı merkezin dışına çıkardı. İki sağlıkçı dışarı çıkar çıkmaz da saldırganı bırakarak kaçtı. Doktor ve sağlık memurunun arkasından kılıcı fırlatan saldırgan kayıplara karıştı.

doktora
kılıçla
saldırı
Yorum (24)
Adnan Öbek
Bedava sağlık hizmetinin meyvesi böyle acı olur... Sorumlusu popülist politikacılardır.
0
Cevapla
mazlum
Sağlık bakanı artık sağlık personeline robocop tarzında kıyafet hazırlatsın,acil servisler tekin yerler değil.Yoksa biz sağlık personeli kılıç kalkan ekibi gibi donanacağız başka yolu yok.Valilik silah taşıma ruhsatı vermiyor.Şunu düşünüyorum Şehit olmuş,yaralanan meslektaşlarımızın faillerinin ortalıkta çoğu dolaşırken az bir kısmı ceza alırken hiç kimsenin bu kararları verirken vicdanı sızlamadı mı?Malum Dindar ve KİNDAR toplumuz.
0
Cevapla
Dr.M.K.
Tıp ilerliyor.Psikopatlık da...
0
Cevapla
kemal
Hııımmmmmm Kill Bill den esinlenilmiş. Bu arada kılıç Hattori Hanzonun mu?. Muhterem vatandaş beni hem ürkütüyor hem güldürüyorsun. Yakında el bombasıyla gelirsen şaşırmam.
0
Cevapla
hasan
samuray bozuntusunu içeri tıkında aklı başına gelsin dışarıya meyva bıçağı ile bile çıkamasın.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir