Medimagazin logo

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşlarına zam sinyali: Gereken adımı yıl sonuna kadar atacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. İnşallah bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız." dedi
Kaynak: AA
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekli maaşlarına zam sinyali: Gereken adımı yıl sonuna kadar atacağız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

"Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız"

Enflasyonun insanların hayatında yol açtığı sıkıntıları giderecek adımları kararlılıkla attıklarını belirten Erdoğan, alınan tedbirlerin olumlu sonuçlarını görmeye başladıklarını söyledi.

Erdoğan, şunları kaydetti:

"Daha geçen aya kadar en fazla eleştiri konusu olan otomobil piyasasında fiyatlar yavaş yavaş stabilize oluyor. Emlak ve kira piyasası da yakında dengeye kavuşacaktır. Özellikle bazı ürünlerde tamamen açgözlülükten kaynaklanan fahiş fiyat balonu söndükçe milletimiz daha çok rahatlayacaktır. İhracat, istihdam ve yatırımlar noktasında zaten bir sorunumuz yok. Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. İnşallah bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız. Üniversiteli gençlerimize ve ev hanımlarına meydanlarda verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. İnşallah onları da tek tek yerine getireceğiz."

emekli maasi
cumhurbaskani erdogan
emekli maas zammi
Yorum (1)
nevzat kulukçu
ülkedeki sisteme bakar mısınız? bir kişi memurlara, emeklilere, işçilere şu kadar zam yapın ya da yapmayın derse her şey ona göre belirleniyor. rasyonel yönetim rasyonel türkiye.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir