Medimagazin logo

Başbakan Davutoğlu'ndan Dr.Kamil Furtun mesajı

Başbakan Ahmet Davutoğlu Ankara mitinginde konuştu. Mitingte Samsunda dün öldürülen Kamil Furtun'u da anarak, sağlıkta şiddete dikkat çekti.
Başbakan Davutoğlu'ndan Dr.Kamil Furtun mesajı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başbakan Davutoğlu şöyle konuştu:

Dün Samsun'dan acı bir haber geldi. Doktor kardeşimizi, Kamil Bey katledildi. Sağlık çalışanlarıma sesleniyorum. Sizler mübarek insanlarsınız. Vatandaşlarıma sesleniyorum, sağlık çalışanlarına artan şiddete dur diyelim.

başbakan
ahmet davutoğlu
kamil furtun
sağlıkta şiddet
Yorum (18)
MELEK DAĞDEVİREN
SESLENMEK YETMİYOR SAYIN BAŞBAKAN. İCRAAT İSTİYORUZ...BİR MAĞDUR OLARAK SESİMİZİ DUYUN ARTIK.
0
Cevapla
Mehmet K. Çelenk
Neyse, bu da bir gelişmedir. Sayın Başbakanımız lütfetmiş, "Doktor kardeşimiz" demiş. Daha önceden “Doktor Efendi” denirdi.
0
Cevapla
Dr erhan
Eğer 2. Parti Din düşmanı chp olmasaydı ak partiye oy vermezdim. Yahu daha kaç doktor ölmeli tedbir almanız için
0
Cevapla
uzm dr
'Vatandaşlarıma sesleniyorum, sağlık çalışanlarına artan şiddete dur diyelim' Bu meslegin fıtratında şiddet ve kurşunlanarak ölmek yok.Bu şiddetin sorumlusunun kim olduğunu lütfen doktor olan eşiniz size izah etsin. Sadece bir an (Allah göstermesin) eşinizin meslegini yaparken şiddete maruz kaldigini hayal edin ve bizim ve ailelerimizin ne çektigini anlayin. Allahtan ölen meslektaşimiza rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin ve tum tıp camiasının başı sağ olsun.
0
Cevapla
zeki kalender
cümleye bak ALLAH aşkına!sizler mübarek insanlarsınz!peki adama sormazlarmı mübarek insanlara böyle mi sahip çıkılır!mübarek başbakanım....sahip çıkalım sahip yeter yeter yeter......
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir