Medimagazin logo

Artvin'de psikiyatri kliniğinde doktora bıçaklı saldırı

Artvin Devlet Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde H.G. (59) adlı hasta, odasına girmeye çalıştığı ruh sağlığı ve sinir hastalıkları uzmanı Dr. Uğur Çıkrıkçılı'ya bıçak çekip, saldırmak istedi. Güvenlik görevlilerinin etkisiz hale getirdiği H.G., polise teslim edildi.
Kaynak: DHA - Emirhan PEHLİVAN
Artvin'de psikiyatri kliniğinde doktora bıçaklı saldırı
Dr. Uğur Çıkrıkçılı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, dün Artvin Devlet Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde meydana geldi. Hastasını muayene eden ruh sağlığı ve sinir hastalıkları uzmanı Dr. Uğur Çıkrıkçılı, odaya girmek isteyen başka hasta H.G.'yi uyardı. Bunun üzerine H.G., Dr. Çıkrıkçılı'ya cebinden çıkardığı bıçakla saldırmaya çalıştı. Hastanedeki güvenlik görevlileri, odaya gelerek, H.G.'yi etkisiz hale getirerek, polise teslim etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tabip Odasından kınama

Rize-Artvin Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Kazım Şahin de saldırı girişimini kınadığı açıklamasında, "Menfur saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırganın nasıl bir düşünceyle ve her ne amaçla yapılırsa yapılsın mazur görülebilecek bir tarafı olamaz. Rize-Artvin Tabip Odası olarak bu menfur saldırıda yönetim kurulu üyemiz ve meslektaşımızın yanında olacağımızı ve vereceği her türlü mücadelede arkasında olacağımızı belirtiyoruz. Konunun takipçisi olacağız” dedi. 

artvin devlet hastanesi
dr. uğur çıkrıkçılı
psikiyatri kliniği
Yorum (1)
dr
İlgili ilgisiz her yerde x ray tarama cihazları var, çoğu da süs gibi duruyor, millet sağından solundan geçiyor, belli ki bir fonksiyonu yok ! Al onları bari, koy sağlık kuruluşlarına. Psikopat, maganda, şehir eskiyası ne ararsan var. Cebinden bıçağı çıkarmış bakar mısın ? Ateş ölçer gibi kapıya psikometre koyamazsın anladık ta, hiç olmazsa bi tarama cihazı koy ki bıçak, tabancayı ayıkla... Maganda yine saldırır da hiç değilse doktorun da bir şansı olur, artık kimin yumruğu güçlüyse !!! Şu gelinen noktaya bak, yazıklar olsun...
24
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir