Medimagazin logo

Ambulans kaçıran çocuk polisi alarma geçirdi/ Video

ŞİŞLİ’de sabah saatlerinde seyir halindeki ambulansı bir çocuğun kullandığını gören polis ekipleri harekete geçti. Eyüp’te durdurulan ambulansın sürücüsü 15 yaşındaki M.T’nin, babasının cebinden gizlice aldığı anahtarla ambulansı çalıştırıp gezmeye çıktığı anlaşıldı.
Kaynak: MEMURLAR.NET
Ambulans kaçıran çocuk polisi alarma geçirdi/ Video
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Şişli’de saat 06.00 sıralarında devriye görevi yapan polis ekipleri, Büyükçekmece’deki özel bir hastaneye ait 34 FJ 6583 plakalı ambulansın sürücü koltuğunda bir çocuk oturduğunu gördü. Çocuğun kullandığı ve içinde kimsenin olmadığı ambulans hızlı bir şekilde yollarda dolaşıyordu. Polisin takibindeki ambulans D-100 karayolundan Haliç Köprüsü’ne doğru devam etti. Telsiz anonslarıyla güzergahtaki ilçe polisleri de takibe katıldı. Önde ambulans arkada polis otoları Şişli, Beyoğlu, Fatih’te yaklaşık 20 dakika süren takip Eyüp’te son buldu. Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Edirnekapı Mezarlığı önünde durdurulan ambulansın sürücüsü M.T (15), gözaltına alınarak ekip otosuna bindirildi.

Yetkililer, M.T’nin babasının Büyükçekmece’de özel bir hastanede ambulans şoförü olarak çalıştığını, araba meraklısı M.T’nin de babasının cebinden gizlice aldığı anahtarla ambulansı çalıştırıp gezmeye çıktığının anlaşıldığını söylediler.

M.T’nin babasıyla irtibata geçildi ve M.T, emniyeti suistimal yoluyla hırsızlık suçlamasıyla Çocuk Şube Müdürlüğü’ne, ambulans da polisler tarafından kullanılarak emniyete götürüldü.

 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ambulans
kaçıran
çocuk
polisi
alarma
geçirdi/
video
Yorum (1)
Frankie Bellevan
bu çocuk tamamdır.bu çocuğu gözüm tuttu.bundan olur.hatta olmuş. polisin ne yaptığını anlamak da zor. bu kadar polisin orada işi ne?bu çocuk ambulansla ne yapacak ki?nasıl olsa amacı hasta taşımak değil..görevi hasta taşımak ve acil müdahalede bulunmak olan arkadaşlarımızın dayak yemeleri esnasında yanlarında bu kadar polis bulmak ise;hiç mümkün değil. biz keçileri kaçırmışız.toplamakta güçlük çekiyoruz.çocuk ise ambulans kaçırmış.çok mu?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir