Medimagazin logo

Ağrı kadın doğum hasatnesi binasının yetersiz kaldığı iddiası

Ağrı Tabip Odası ve Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Emekçileri Sendikası üyesi bir grup, Kadın Doğum Hastanesi binasının yetersiz kaldığını ileri sürerek, duruma tepki gösterdi
Ağrı kadın doğum hasatnesi binasının yetersiz kaldığı iddiası
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SES Genel Sekreteri Hüdeyda Demirtaş ve Ağrı Tabip Odası Başkanı Heval Bozdağ, Ağrı Devlet Hastanesi Kadın Doğum Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

Bozdağ, hastane binasının bölgenin kadın ve çocuk hasta potansiyeline hizmet üretmekte yetersiz kaldığını söyledi. Bozdağ, "Bu durumun göz önüne alınmamış olması mevcut sorunlar ve ilerde binayla ilgili çıkabilecek daha büyük sorunların olabileceği binayı hizmet üretme noktasında sorunlu ve işlevsiz, yetersiz kılmaktadır" dedi.

SES Genel Sekreteri Hüdeyda Demirtaş ise binada en çok rahatsızlık veren sorunların başında tuvaletlerin geldiğini ileri sürerek, hastanede ciddi sorunlar yaşandığını, bir an önce giderilmesi gerektiğini kaydetti

ağrı
kadın
doğum
hasatnesi
binasının
yetersiz
kaldığı
iddiası
Yorum (1)
BB
Bursa Zübeydehanım Doğumevini kardeş (daha doğrusu yoldaş) hastane yapsın. Bütün branş hastaneleri derhal kapatılarak, gerek idari gerekse mali açıdan birlik bünyesine katılmalıdır. Genel sekreteri aynı, ancak döner sermaye dağıttığı (dağıtabiliyorsa)kasa ayrı bir kuruluş birlik içinde kabul edilebilirmi ?? Branş hastanesinde tüm riskli ve olumsuz koşullara rağmen 1000 puanlık bir performansın karşılığı, genel hastanedeki 1000 puanın 1/3 ü, Bu nasıl birlik ??????
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir