Medimagazin logo

İzmir'de sağlık çalışanlarına ödenecek maaş promosyonu belli oldu!

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası arasında yapılan anlaşma sonucunda ilde görev yapan sağlık çalışanlarına 30 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek
Kaynak: MEDİMAGAZİN
İzmir'de sağlık çalışanlarına ödenecek maaş promosyonu belli oldu!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ile Yapı Kredi Bankası arasında maaş anlaşması karşılığında alınacak promosyon tutarında anlaşma sağlandı.

Bu doğrultuda, il sendika temsilcileri ile yapılan görüşmelerde sağlık çalışanlarına ödenecek promosyon ödemesi 30 bin TL olarak belirlendi.

İzmir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kamu ve bankalar ile yapılan görüşmeler neticesinde en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası mevcut promosyon sözleşmelerinin ilimizdeki sendika temsilcileri ile birlikte mahsuplaşma olmadan 30 bin TL karşılığında Yapı Kredi Bankası ile sözleşme imzalanması ortak kararı alınmıştır. Sözleşme önümüzdeki hafta içinde imzalanacak olup, promosyon ödemeleri Ocak ayı içerisinde hesaplara aktarılacaktır. Tüm personelimize hayırlı olsun."

izmir
saglik calisanlari
izmir il saglik mudurlugu
banka promosyonu
Yorum (3)
pratisyen hekim
bu haber eskidi.dün itibarıyla gelen tepkiler üzerine ihale iptal edildi.sağlık müdürlüğünün facebook ve instagram sayfasında güncel bilgiler mevcut.
15
Cevapla
Mustafa
@pratisyen hekim . iyimi oldu şmdi böyle iptal ettinizde. milleti perişan ettiniz.
12
Cevapla
Mukaddes demor
@pratisyen hekim ne oldu acaba promosyonlar bilginiz vsrmı
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir