Medimagazin logo

Ambulansın hasta taşımadığını iddia etti; hastayı görünce 'Aciliyeti var mı' diye sordu

İstanbul Bahçelievler'de bir motosiklet sürücüsü ambulans içinde hasta olmadığını ve boş yere siren çalındığını iddia ederek ambulans şoförüyle tartıştı. Hastane önünde ambulans şoförü içerideki hastayı gösterince motosiklet sürücüsü, "Aciliyeti var mı?" diye sordu. O anlar ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.
Ambulansın hasta taşımadığını iddia etti; hastayı görünce 'Aciliyeti var mı' diye sordu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Bahçelievler’de özel bir hastanenin önünde yaşandı. İddiaya göre, ambulans şoförü hastane önüne ambulansı park ettiği sırada, motosiklet sürücüsü ambulansın hasta taşımadığını iddia ederek küfür etmeye başladı. 

Sirenlerin boş yere açıldığını söyleyen motosiklet sürücüsü ile ambulans şoförü arasında tartışma çıktı. Şoför kendisine inanmayan sürücüye ambulans içindeki hastayı gösterdi. Hastayı ve sağlık görevlisini gören sürücü ise 'Aciliyeti var mı?' diye cevap verdi. 

O anlar, ambulans şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

"Aciliyeti var mı?"

Ambulans içindeki sağlık görevlisine "Aciliyeti var mı?" diye soran motsiklet sürücüsü, kendisini cep telefonuyla kaydeden ambulans şoförüne de, "Sen niye sinyal vermiyorsun, bu kadınla ne alakası var?" şeklinde ifadeler kullanarak, küfürler savurdu.

istanbul
ambulans
hasta
bahcelievler
Yorum (1)
nevzat kulukçu
içini kontrol etmekte fayda var. küçükken izlediğim bir filmde los angeles'ta sörfçüler trafikte sıkışmamak için bir arkadaşlarının kullandığı ambulansa doluşmuş ve bunları gören motosikletli polis de epeyce önlerinde gidip yolu açmıştı.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir