Medimagazin logo

Liv Hospital, Ulus’ta kapılarını açıyor

Türkiye’yi yepyeni bir sağlık hizmeti anlayışıyla tanıştıracak olan Liv HOSPITAL, ilk hastanesini İstanbul Ulus’ta açıyor.
Liv Hospital, Ulus’ta kapılarını açıyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İSTANBUL-Seçkin hekim kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri teknoloji altyapısıyla dünya standartlarında tanı ve tedavi olanakları sunacak olan Liv HOSPITAL, 7 Ocak’ta hizmete giriyor.

Sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getirecek olan Liv Hospital Group’a bağlı ilk hastane İstanbul Ulus’ta Ocak ayında hizmete giriyor. Liv Hospital, adını ‘Leading International Vision’ (Uluslararası Vizyonda Lider) prensibinin baş harflerinden aldı. İngilizce ‘hayat’ (live) kelimesi de var olma nedenin en önemli simgesi oldu.

30 bin metrekare alana kurulu, toplam yatırım tutarı 120 milyon dolar

İnsan vücudunun kendi kendini iyileştirme yeteneğinden ilham alarak tasarlanan Liv Hospital, hizmette olduğu gibi mimari yaklaşımında da insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans aldı. Ulus’ta 120 milyon dolarlık yatırımla hazırlanan ve 30 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek hastanede 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik bulunuyor. Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan birçok hekimi bir araya getiren Liv Hospital son teknolojiyle donatılmış tıbbi alt yapısı ile ön plana çıkıyor.

Deneyimli kadro hizmet verecek

Yönetim kadrosunu da daha önce hastane sektöründe üst düzey görevlerde bulunmuş, deneyimli isimlerden oluşturan Liv Hospital’ın genel müdürlüğünü Meri İstiroti üstlendi. Hastanenin medikal direktörlüğünü Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktar Asoğlu yürütüyor.

2014 yılı sonunda hastane sayısı 4’e çıkacak

Liv Hospital; Ulus’un ardından 2014 yılı sonuna kadar Ankara Çankaya, İstanbul Bahçeşehir ve İzmir Alsancak’ta yeni hastanelerini de hizmete açacak.

 

liv
hospital
ulus’ta
kapılarını
açıyor
Yorum (5)
RKTR
Liv Hospital'in "ultra lüks" hizmet vereceği söyleniyor. Sahibi kim acaba, hiçbir yerde yazmıyor da.
1
Cevapla
celıl yılmaz
medıkalpark hastanesını yenı zıncır hastanesı lıv hospıtal
0
Cevapla
Frankie Bellevan
"insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans almışlar." o yüzden mi 120 milyon dolarlık yatırım yapıyorlar? bıraksınlar bu palavraları. sağlık bakanlığı da bunlarla aynı kafada ki, bizlerin mucizevi geçinebilme potansiyelini baz alarak gelir adaletsizliklerine devam ediyorlar. can yücel hayatta olsaydı bunlara ne küfürler savururdu.
2
Cevapla
postenflamatuar
Liv hospital medikal park hastanelerinin sahibi olan grubun istanbul ulus'ta açtığı yeni hastane. Bu hastane "kaymak gruba" veyahut %1 lik gruba hitab edecek. Medikal park o kadar hızlı büyüdü ki tekelleşme engeline takılmamak için mi yoksa sadece üst sınıfı çekmek için bu yola girildi bilemiyorum. SGK açığı daha da artar mı diye merak ediyorum.
0
Cevapla
gönnül aydı
bızler alt sınıf vatandası bıle degılız bu sebeble medıkılparkın kapısından gıremıyoruz bu hastane ıcın ultra luks denıyor herhalde sokagından gecemeyız
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir