Medimagazin logo

"Sağlık Teknolojileri Değerlendirmesinde Bilişim Sistemleri Toplantısı"

Kaynak: Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu; Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü; SEPD; AİFD; İEİS;TİSD
"Sağlık Teknolojileri Değerlendirmesinde Bilişim Sistemleri Toplantısı"
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ve Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü tarafından, SEPD, AİFD, İEİS ve TİSD`in destekleri ile 26 Eylül 2012 tarihinde, saat 14.30-17.30 arasında, TİTCK 3. Kat Toplantı Salonunda "Sağlık Teknolojileri Değerlendirmesinde Bilişim Sistemleri" konusunun irdelenmesi için bir toplantı düzenlenecektir.
 
Toplantıya, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğünden, Sağlık Bakanlığının diğer birimlerinden, Sosyal Güvenlik Kurumundan, Maliye Bakanlığından, üniversitelerden ve özel sektörden katılım olacaktır.

Toplantıya katılım ücretsizdir. Toplantıya paydaş sivil toplum temsilcileri için 5’er katılımcı kontenjanı ayrılmıştır. Kamu ve üniversitelerden kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar kayıt işlemleri için TİTCK`dan Uzm. Ecz. Engin DOĞAN (engin.dogan@titck.gov.tr) ve Dr. Ecz. Bahar KAYSERİLİOĞLU ile (bahar.kayserilioglu@titck.gov.tr), özel sektörden kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar ise kayıt işlemleri için SEPD, AİFD, İEİS, TİSD ve GİFD ile iletişime geçebilirler.
 
Toplantı programı ve bilimsel içerik için Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan Uzm. Dr. İ. Mert VURAL’dan ( imert.vural@iegm.gov.tr ),  Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneğinden ise Dr. Güvenç KOÇKAYA’dan (guvenc.kockaya@sepd.org.tr) bilgi alınabilir.

Program :
14.15-14.45 Kayıt ve Açılış
14.45-15.45 Archimedes Uygulamaları ARCHeS - Peter Alperin, Archimedes
15.45-16.00 Ara
16.00-17.00 Archimedes Uygulamaları IndiGO – Mika Newton, Archimedes
17.00-17.30 Genel Değerlendirme ve Kapanış

"sağlık
teknolojileri
değerlendirmesinde
bilişim
sistemleri
toplantısı"
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir