Medimagazin logo

Uzman Dr. Çeliktürk son yolculuğuna uğurlandı

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Radyoloji Uzman Hekimi Ahmet Metin Çeliktürk(56) geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Çeliktürk için 15 yıl görev yaptığı Palandöken Devlet Hastanesi bahçesinde tören düzenlendi. .
Uzman Dr. Çeliktürk son yolculuğuna uğurlandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Palandöken Devlet Hastanesi uzman radyolog hekimlerinden Ahmet Metin Çeliktürk, önceki gece evinde kalp krizi geçirdi. Eşi tarafından görev yaptığı Palandöken Devlet Hastanesi'ne götürülen Çeliktürk, sağlık durumunun ağır olması nedeniyle Aziziye Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Çeliktürk hastane acil servis girişinde vefat etti.


        Cenazesi uzun yıllar görev yaptığı Palandöken Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Çeliktürk için hastane arka bahçesinde tören düzenlendi. Törene Çeliktürk'ün eşi, kızı, kardeşi, Başhekim Muhammet Akif Güler ile mesai arkadaşları katıldı. Başhekim Güler, her canlının bir gün ölümü tadacağını belirterek, "Her nefis bir gün ölümü tadacak. Ahmet Ağabeyimiz üstün görev anlayışı ve hizmetleriyle her zaman bizlere örnek oldu. İyi bir hekim, iyi bir arkadaş ve iyi bir aile babasıydı. Kendisine rahmet, ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum." dedi.


        Cenaze daha sonra Gez Camii'ne götürüldü. İkindi namazının ardından Çeliktürk'ün naaşı Asri Mezarlık'ta toprağa verildi

uzman
dr.
çeliktürk
son
yolculuğuna
uğurlandı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir