Medimagazin logo

Üniversite hastanesi markalaştı!

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri'nin 'Erciyes Tıp' ibareli markası ve yeni logosu Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillendi. Bu tescilin ardından Erciyes Üniversitesi Hastaneleri, gerek yazışma, gerekse hastane çalışmalarında Erciyes Tıp markasını ve yeni logosunu kullanmaya başladı.
Üniversite hastanesi markalaştı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KAYSERİ-Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret Doğru yaptığı açıklamada, Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı'na 24 Ağustos 2010 tarihinde yaptıkları marka başvurularının kabulle sonuçlandığını kaydetti.

 

Başhekim Prof. Dr. Doğru, "1975 yılında Gevher Nesibe Hastanesi ile kurulan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanemiz, bugün Hematoloji-Onkoloji, Kalp, Organ Nakli ve Diyaliz, Çocuk, Kemik İliği Nakil ve Kök Hücre Tedavi Merkezi, Laboratuarlar binası ile hastaneler zincirine ulaşmıştır. Her geçen gün büyüyen ve tıptaki en yeni teknolojilerden azami derecede faydalanılmaya gayret edilen ERÜ Hastanelerinde atılımlar ve hizmet yenilikleri bundan sonra da artarak devam edecek." dedi.

Başhekim Prof. Dr. Doğru, Erciyes Tıp isminin Tıp Fakültesi bünyesinde hizmet veren tüm hastanelerin genel adı olduğunu belirtirken, Türk Patent Enstitüsü'nden onay alan yeni logolarıyla da hastanelerinin kendisine has bir logoya ve kurumsal kimliğe kavuştuğunu sözlerine ekledi.

üniversite
hastanesi
markalaştı!
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir