Medimagazin logo

Türkiye'nin ilk Dijital Sağlık Zirvesi yapılacak

Türkiye'nin ilk Dijital Sağlık Zirvesi, 11-12 Eylül tarihlerinde Sakıp Sabancı Müzesi The Seed Salonu'nda gerçekleşecek.
Türkiye'nin ilk Dijital Sağlık Zirvesi yapılacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Toplantıda iki gün boyunca toplam 18 oturum ve alanında uzman 40 konuşmacı yer alacak.

Akademisyenler, hekimler, hastaneler, ilaç sektörü, eczaneler gibi sağlık sektörünün tüm paydaşları ve ajanslar, mobil operatörler, kablosuz erişim sağlayıcılar, uygulama ve yazılım firmaları gibi sektöre servis sağlayan firmalar bu toplantıda ilk defa bir araya gelecek.

Zirvede dijital kanalların sağlık sektörüne entegrasyonu ve kullanımı ile ilgili sorulara cevaplar bulmak ve deneyim paylaşımı amaçlanıyor.

Dijital Sağlık Zirvesi Türkiye 2012'ye katılanlar dijital medya bilgilerini değerlendirecekler, sağlık sektörünün tüm paydaşları ile deneyimlerini paylaşacaklar, sektöre ait birçok 'best practice' örneği dinleme şansına sahip olacaklar.  Toplantı programı sektörün ihtiyaçları dikkate alınarak çok detaylı çalışmalar sonucu hazırlandı. İnteraktif bir yapıda gerçekleşecek toplantı boyunca  eğlenceli, ilham verici ve öğretici sunumlarla gün boyu katılımcıların ilgisi en yüksek düzeyde olacak.

İki günlük toplantı süresince geleneksel pazarlamanın çok kanallı pazarlama ile karşılaştırılması, bilişim hukuku, sağlık alanında sosyal medya uygulamalarının tartışılacağı vizyon kazandırıcı otutumların yanısıra "Hasta Doktor İlişkileri", "Dijital İletişimin Hastanelerdeki Uygulama Modelleri", "Dijital Dünyada Doktorlar", "Doktorların Dijital Grupları" başlıklı oturumlarda sosyal medya ve dijital uygulamalara hekim bakış açısı ve sosyal medyada hasta ilişkileri ele alınacak.

Toplantının ikinci gününün açılışının Serdar Kuzuloğlu yapacak. Aynı gün gerçekleşecek olan "Uzmanlar Sağlık Sektörünün Digitalleşmesini Nasıl Görüyor" panelinde Medyanet'ten Metin Güleç, Google Türkiye'den Dilek Telkeş ve Pozitron'dan Fatih İşbeçer vizyon kazandırıcı sunumlarıyla yer alacak.

türkiye'nin
ilk
dijital
sağlık
zirvesi
yapılacak
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir