Medimagazin logo
Tayini çıkan doktora veda yemeği
<p> Bartın Sağlık Müdürlüğünde çalışan ve İzmir&#39;e tayini çıkan AÇSAP Şube Müdürü Uzman Dr. Nuriye Karakuş için Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından veda töreni ve veda yemeği düzenlendi</p>
Tayini çıkan doktora veda yemeği
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

BARTIN (İHA) - Bartın Sağlık Müdürlüğünde çalışan ve İzmir'e tayini çıkan AÇSAP Şube Müdürü Uzman Dr. Nuriye Karakuş için Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından veda töreni ve veda yemeği düzenlendi.

Bartın Sağlık Müdürlüğü Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Şube Müdürlüğü görevini yürüten Uzman Dr. Nuriye Karakuş'un İzmir'e tayin olması nedeniyle veda töreni ve yemeği düzenledi. Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda yapılan törene Bartın Sağlık Müdürü Dr. Osman Nacaroğlu, hemşire, memur ve sağlık personeli katıldı. Törende konuşma yapan Sağlık Müdürü Dr. Osman Nacaroğlu, "Şimdiye kadar yapmış olduğu özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Yeni iş yerinde başarılar dilerim" dedi.

Dr. Osman Nacaroğlu, tüm kurum personelinin katkılarıyla alınan hediyeyi Uzman Dr. Nuriye Karakuş'a verdi. Teşekkür konuşması yapan Uzman Dr. Nuriye Karakuş, "Tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bartın'ı ve sizleri unutmayacağım" diyerek veda etti.

tayini
çıkan
doktora
veda
yemeği
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300