Medimagazin logo

Nişanlısının çeyiz talebini karşılayamayan genç doktor intihar etti

Hindistan'da genç doktor Shahana, nişanlısının ailesinin yüksek miktardaki çeyiz talebini karşılayamayınca intihar etti. Arkadaşları, genç doktoru pansiyon odasında hareketsiz buldu. Genç doktorun yüksek dozda anestezi alarak yaşamını yitirdiği belirlendi
Kaynak: Haberler.com
Nişanlısının çeyiz talebini karşılayamayan genç doktor intihar etti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Hindistan'da genç doktor Shahana'dan, doktor nişanlısı pahalı çeyiz talebinde bulundu. Ailesi, bu talebi karşılayamayınca 28 yaşında genç doktor, intihar ederek yaşamına son verdi. Ailesi, çeyiz talebinin kızlarının intiharına neden olduğunu açıkladı ve sorumlu doktor ve ailesi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Pansiyonda hareketsiz halde bulundu

Shahana çalıştığı hastaneye gitmeyince arkadaşları telaşlandı. Telefonuna cevap vermeyince arkadaşları kaldığı pansiyon odasına gittiklerinde, genç doktoru hareketsiz halde buldu. Hastaneye kaldırılan genç doktorun yüksek dozda anestezi ilacı aldığı ve hayatını kaybettiği tespit edildi.

Çeyiz yüzünden canına kıydı

Genç doktorun ailesi kızlarının evlilik yapmayı planladığı erkek meslektaşının ailesinin kendilerinden fahiş sayılabilecek çeyiz talep ettiklerini bu talebi karşılayamadıkları için kızlarının yaşamına son verdiğini açıkladı. Genç kızın ailesi ölümünden sorumlu tuttukları doktor ve ailesi hakkında suç duyurusunda bulundu.

hindistan
genc doktor
doktor
intihar
ceyiz
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir