Medimagazin logo

İstanbul'da genel sekreter değişti

Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Uzm. Dr. Güven Bektemür yerini Prof. Dr. Erol Kısmet’e devretti.
İstanbul'da genel sekreter değişti
Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Erol Kısmet oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

2013 yılından itibaren Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürütmekte olan Uzm. Dr. Güven Bektemür bugün itibariyle görevini Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticisi Prof. Dr. Erol Kısmet’e devretti. Beyoğlu Genel Sekreterliğinde düzenlenen devir teslim töreniyle Prof. Dr. Erol Kısmet Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak yeni görevine başladı.

Prof. Dr. Erol Kısmet 1965 yılında Kastamonu’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini İstanbul’da tamamladı. 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2000 yılında Çocuk Onkolojisi Uzmanı oldu. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde 2001 yılında Yardımcı Doçent, 2005 yılında Doçent oldu. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde 2011-2014 yılları arasına Profesör olarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimdalı Başkanlığı görevinde bulundu. 1 Ağustos 2014 tarihinde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim olarak göreve başladı ve aynı hastanede yöneticilik görevini yürüttü. 18 Şubat 2016 tarihinde Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak göreve başladı. Evli ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

kamu hastaneleri
genel sekreter
eyoglu kamu hastaneleri birligi
prof. dr. erol kismet’
uzm. dr. guven bektemur
Yorum (7)
bulut
idareciler tez tez değişmeye başladı. "reaya" olarak biz de durumu tuhaf karşılıyoruz.
5
Cevapla
mehmet ince
kısmeti açılmış...
2
Cevapla
doktor
hayırlı olsun derim amma acillere destek olmasını beklerim.
8
Cevapla
Davut
İstanbul için hayırlı olsun. Güven Bektemür için inşAllah daha da. Güzel ve hayırlı görevler verilsin..
4
Cevapla
Vedat atay
Tebrikler Hocam hayırlı olsun
2
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir