Medimagazin logo

İstanbul'a bir genel sekreterlik daha kuruluyor

Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği'ni kurmak üzere Prof. Dr. İhsan Bakır, kurucu genel sekreter olarak görevlendirildi.
İstanbul'a bir genel sekreterlik daha kuruluyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Türkiye Kamu Hastaneleri kurumu İstanbul Çekmece Bölgesi Genel Sekreterliği'nden yapılan yazılı açıklamada; İstanbul Bakırköy Kamu Hastaneleri Birliği kurucu genel sekreterliği görevini yürüten Prof. Dr. İhsan Bakır'ın, 15 Ocak'tan itibaren Sağlık Bakanlığı'nca İstanbul Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği'ni kurmak üzere Kurucu Genel Sekreter olarak görevlendirildiği bildirildi.

Açıklamada, İstanbul Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Tıbbı Hizmetler Başkanı Doç. Dr. Fatma Nur Kesiktaş, İdari Hizmetler Başkanı M. Şemsettin Döğücü ve Mali Hizmetler Başkanı Op. Dr. Murat Hanözü'nde kuruluş çalışmalarını yürütmek üzere görevlendirildiği belirtildi.

Yeni kurulan İstanbul Çekmece Bölgesi Genel Sekreterliği'ne bağlı sağlık tesislerinin; İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi, İstanbul Büyükçekmece Devlet Hastanesi, İstanbul Çatalca Devlet Hastanesi, İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi, İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi, İstanbul Silivri Prof. Dr. Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi, İstanbul Silivri Ceza İnfaz Kurumu Devlet Hastanesi olduğu açıklamada yer aldı.

i̇stanbul'a
bir
genel
sekreterlik
daha
kuruluyor
Yorum (3)
çavuş
prof., doç., uzman hekimlerin hastaları bırakıp dünyada benzeri olmayan KHB lerini tercih etmesi memlekete fayda mı? zarar mı? olduğunu anlamamak için fazla bir zekaya ihtiyaç yok...
0
Cevapla
ahmet kemal
etraf hiç bir üniversite de çalışmamış, herhangi bir konu da yıllarını verip uzmanlaşmamış hediye makam olarak dağıtılan çakma prof ve doçentlerle dolu..
0
Cevapla
Murat BOZKURT
avcılar devlet hastanesi ile bağlı olduğu bakırköy eğitim araştırma iki ayrı birlikte kalınca nasıl olacak bakalım?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir