Medimagazin logo

Hava Kuvvetleri Komutanlığı tabip alacak

Hava Kuvvetleri Komutanlığı tabip alacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Hava Kuvvetleri Komutanlığı 2014 yılı temin faaliyetleri kapsamında uzman tabip subay temini yapılacaktır. Başvurular 08 Ağustos 2014 Cuma günü saat 08:00'da sona erecektir.

Bilgi edinmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

hava
kuvvetleri
komutanlığı
tabip
alacak
Yorum (19)
Osman D
Bildiğim kadarı ile TSK da hekimlik yapmanın en kötü yanı sivil hastanelerde uygulanan döner sermaye katkı paylarının olmayışı. Bu nedenle muvazzaf subay hekimlerin de sorun yaşadıklarını duymuştum. Değerli Genelkurmay Yetkililerinin buna bir açıklık veya onun yerini tutacak bir çözüm getirmesi gerekiyor. Saygılarımla...
0
Cevapla
aydin sinal
"uzman tabip subay" diye araniyor;hangi rütbeyle baslayacaklar,ben 4 ay YS okulu,1 sene hava hst.olmak üzere askerlegimi yaptim 16 ay sonra uzman tabip TEGMEN olarak terhis oldum,simdiki yasim geregi Orgeneral rütbesi ile uzman tabip subay olarak alinicaksam bende müreceat ederim.
0
Cevapla
Frankie Bellevan
sanki birilerine "bunları derhal temin edin,huzura getirin !" der gibi emir buyurulmuş. tsk'ya mal temininde mi bulunuluyor? "temin yapılacak" ne demek? veya neden böyle anlaşılmaz(aslında iyi düşünüldüğünde anlaşılır) ifadeler kullanılır?
0
Cevapla
bekir özeren
sizi hürgeneral olarak alırlar aydın abi. :))
0
Cevapla
sezen
Osman bey, SB hastaneleri hekimine Döner ve Perf veriyor. SGK ve TSK ise %700 oranında Ek Denge Tazminatı veriyor. En kötü durumda olanlarsa SB dışı Hekimler, özellikle Kurum Hekimleri olup hiçbiri verilmiyor. SB nın da gözleri kör, kulakları sağır bu mazlumlara.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir