Medimagazin logo

Genel müdür istifa ediyor

Genel müdür istifa ediyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr.İrfan Şencan istifa ediyor.  Enfeksiyon hastalıkları uzmanı olan Şencan kadrosunun bulunduğu Sakarya Üniversitesine dönecek.

 Şencanın istifasının ardından yerine vekaleten Müsteşar Yardımcısı Ekrem Atbakan vekaleten atandı.

genel
müdür
istifa
ediyor
Yorum (8)
mehmet TÜL
Sağlık Bakanlığı 663 sayılı KHK'den sonra dikiş tutmaz oldu. başlı sistem yürümüyor, yürümez de Sayın Bakan neden hatada ısrar ediyor, anlamıyorum. Dikkat etmişseniz 663 den sonra bakanlıkla ilgili spekülasyonlar had safhaya çıktı, bu bile işlerin yürümediğinin en büyük göstergesidir.
0
Cevapla
dr
Sayın bakanım lütfen bu ucube sistemden vazgeçin. Bu 3 başlı sistem işleri tamamen tıkadı. Bir bakanlığı ilde 3 temsilcisi olmaz. Yetkili bir temsilci olur. İldeki gerekli işlemleri o yapar. O da sağlık müdürüdür.
0
Cevapla
AAM
Böyle yerler kilit yerlerdir. Sadece bakanlıkta değil, üniversite ve diğer sağlık kurumlarında bir sorumluluk verilecekse, çalışma zorluğunun anlamını ve önemini bilen Dahili ve hatta tercihan Cerrahi branşlardaki insanlara öncelik tanınmalıdır. Preklinikçiler daha çok eğitim işlerinde görevlendirilmelidirler
1
Cevapla
HEKİM HEKİMOĞLU
Büyük hastanelere sağlanan rant ve küçük poliklinik ve tıp merkezlerine yapılan kıyım sona erer inşallah Başbakan sanırım doğru yolda sağlıkta yapılan kıyımı bir fark etse başbakan ne yolsuzlukların döndüğünü kimlere rant sağlanıp kimlere kıyım yapıldığını
0
Cevapla
port
12 sene bu görevde bulunup istifa etmiş.görevden alınmamış.umarım doktorluğu unutmamıştır.neyse unutsada hastaları memnun etmeyi bilir nasıl olsa önemli olanda o zaten.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir