Medimagazin logo

Dünyaca ünlü saç uzmanları İstanbul’da

Ortadoğu ve Türkiye’nin ilk uluslararası saç araştırmaları ve saç nakli konferansı TNBT, 13–15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Saç sağlığında dünyanın en iyi araştırmacı ve cerrahları İstanbul’da buluşacak.
Kaynak: ntvmsnbc
Dünyaca ünlü saç uzmanları İstanbul’da
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İSTANBUL - 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren ve dünyanın 47 ülkesinden 700’ün üzerinde doktor üyesi bulunan Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS), her yıl ABD dışından bir üyesini, klinik araştırmalarını paylaşması için seminer düzenlemeye davet ediyor. Bu yıl, bu önemli buluşmaya İstanbul ev sahipliği yapıyor.

“The Next Big Thing” adıyla düzenlenecek konferansı, İstanbul’a taşıyan isim ise, ISHRS Denetleyici Kurulu üyesi ve Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı. 2010 yılı Ekim ayındaki ISHRS - Boston konferansında FUE tekniği konusunda yaptığı sunumla ilgi çeken Dr. Külahçı, Ortadoğu ve Türkiye’nin ilk ISHRS yerel konferansını düzenlemeye davet edildi.

 

Konferansta cerrahlar, canlı uygulamalar ile FUE tekniğindeki son yenilikleri, kendi geliştirdikleri teknikleri ve medikal cihazları katılımcılar ile paylaşacak.

The Next Big Thing’in seminerleri Sheraton, Maslak Hotel’de, cerrahi uygulamalar ise Transmed Saç ve Kozmetik Cerrahi Kliniği’nde gerçekleştirilecek.

dünyaca
ünlü
saç
uzmanları
i̇stanbul’da
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir