Medimagazin logo

Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün mutlu günü: Oğlunu evlendirdi

Dünyaca ünlü doktor bu kez kendi özel hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Ünlü doktor tek erkek evladının en mutlu gününe yani düğününe tanıklık etti
Kaynak: Hürriyet
Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün mutlu günü: Oğlunu evlendirdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Hayatını ABD'de sürdüren 63 yaşındaki Türk doktor Mehmet Öz oğlu Oliver'ın mürüvvetini gördü. Öz ile karısı Lisa'nın tek oğlu olan Oliver "hayallerimdeki sevgili" dediği Katie Ballentine Flinn ile geçen hafta sonu düzenlenen bir törenle evlendi.

Mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu

Hürriyet'te yer alan habere göre, Mehmet Öz mutlu haberi Instagram sayfasından duyurdu: Ünlü doktorun "Oğlum Oliver bu hafta sonu evlendi" mesajıyla yaptığı bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda tebrik ve beğeni mesajı geldi.

Bu arada Mehmet Öz, oğlunun mutlu gününde kendisinin ve eşi Lisa'nın yıllardır sürdürdüğü mutlu evliliğine de gönderme yaptı. Oğlu Oliver adına ne kadar mutlu olduğunu ifade eden Mehmet Öz, Lisa ile evlenmesini de "hayatında verdiği en iyi karar" olarak nitelendirdi.

Aile pozu

Ünlü doktor Mehmet Öz "Anne ve babaların en büyük mutluluğu, çocuklarının doğru değerler üzerinden bilgece kararlar verdiğini görmek" diye yazdı. Sonra da oğlu Oliver'ın kendisine en uygun eşle yani Katie Ballantine Flinn ile hayatını birleştirdiğini satırlarına ekledi.

Bu arada Mehmet Öz ile Lisa Öz'ün Oliver dışında Daphne, Zoe ve Arabella adında üç tane de kızı olduğunu da hatırlatalım.

Oliver Öz ile Kaie Ballantine Flinn, kıyılan nikahın ardından mutluluklarını, düzenlenen düğünde konuklarıyla paylaştı. Mutlu gençler sosyal medya hesaplarında da bu konuda ortak paylaşımlar yaptı. Genç çift " Bu paylaşımda üç yıldır birlikte olduklarını" belirtti.

mehmet oz
oliver oz
dugun
doktor
Yorum (1)
nevzat kulukçu
ben dr. oz'un oğlu olsaydım 24 yaşında evlenmezdim bir. bu kızı almazdım iki. tam pensilvanya köylüsüne benziyor.
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir