Medimagazin logo

Akut İskemik İnme Hastalarının Yönetimi Sempozyumu Eskişehir'de yapılacak

 Akut İskemik İnme Hastalarının Yönetimi Sempozyumu Eskişehir'de yapılacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Ülkemizde zamanında, etkin ve yeterli bir müdahale ve tedavi sürecini sağlamak üzere; akut iskemik inmeli hastaların yönetimine ilişkin hizmet verecek birimler, hizmete ilişkin temel esaslar ve 112 acil servis ambulansları ile birimler arası entegrasyonun kurulması ve sistemli hale getirilmesi amacıyla, “Akut İskemik İnme Hastalarının Yönetimi Sempozyumu” 17 Mart 2015 tarihinde Eskişehir ilinde gerçekleştirilecektir.

 

Bakanlığımız koordinasyonunda, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi işbirliği ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Binası Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan sempozyuma; il sağlık müdürleri ile ilgili sağlık müdür yardımcıları, acil sağlık hizmetleri şube müdürleri ile il ambulans servisi başhekimleri, genel sekreterler ile tıbbi hizmetler başkanları,  kamu hastane yöneticileri ve başhekimler, üniversite hastaneleri yöneticileri, özel hastane yöneticileri, nöroloji uzman tabipleri, radyoloji uzman tabipleri, beyin cerrahisi uzman tabipleri, yoğun bakım uzman tabipleri, acil tıp uzmanları ile acil servis hekimleri ve konuyla ilgili diğer tüm sağlık çalışanları davetlidir.  

Katılım için aşağıda iletişim bilgileri yer alan Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği sempozyum organizasyon sekreteryası ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

 Önemle duyurulur.

 

 

Sempozyum Programı için tıklayınız.

 

   

Sempozyum Yeri:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı Temel Tıp Bilimleri Binası

Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu / Eskişehir

Sempozyum Organizasyon Sekreteryası:

Uzm. Uygun UYARLAR

Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

0 222 320 10 42/161

uygun_uyarlar@hotmail.com

Web: www.eskisehir.khb.saglik.gov.tr

akut
i̇skemik
i̇nme
hastalarının
yönetimi
sempozyumu
eskişehir'de
yapılacak
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir