Medimagazin logo

25 yıllık cerrahın sır ölümü!

Kocaeli'nde görev yapan Genel Cerrahi Uzmanı Necati Tan, İstanbul'daki evinde ölü bulundu. Necati Tan'ın başucunda bulunan şırınga ise incelemeye alındı
25 yıllık cerrahın sır ölümü!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Genel cerrah Necati Tan, tıpkı kendisi gibi doktor olan eşi tarafından evinde ölü bulundu. Yanı başında da bir şırınga vardı. Uzman isimler ölümün sır perdesini aralayacak o şırıngayı incelemeye başladı.

Doktor Necati Tan, 55 yaşındaydı, genel cerrahtı. Kocaeli'nde devlet hastanesinde çalışıyordu. İddiaya göre önceki gün eşi onu aradı ama ulaşamadı İstanbul Ataşehir'deki evine geldi.

Kapıyı açan Tan'ın eşi korkunç manzarayla karşılaştı. Tan'ın yatak odasında cansız bedenini bulan eşi hemen ekiplere haber verdi.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen Tan hayata döndürülemedi. Tan'ın baş ucunda ise bir şırınga vardı.

"Şırınga" detayı

Show Haber'in haberine göre, olay yerinde bulunan polis ve savcı, Tan'ın cansız bedeni üzerinde inceleme yaptı, ölümü şüpheli bulundu ve adli tıpa otopsiye gönderildi. Ölüm sebebi otopsi sonrasında ortaya çıkacak. 

Uzman isimler şimdi şırınganın Tan'ın ölümüyle ilgisi olup olmadığını araştırmaya başladı.

İstanbul Tabip Odası'ndan açıklama

İstanbul Tabip Odası'ndan yapılan açıklamada, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 1992 yılı mezunlarından, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Necati Tan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendikleri ifade edildi.

Odadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli meslektaşımızın başta ailesi olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz." 

necati tan
genel cerrahi uzmani
siringa
kocaeli
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir