Medimagazin logo

Zerrin Özer: Doktorun heyecanı yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum oldum

Ünlü sanatçı Zerrin Özer’den üzücü haber geldi. Doktorunun heyecanı ve hatası yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum olduğunu iddia eden Özer, konu hakkında detaylı bir açıklama yaptı.
Kaynak: Zerrin Özer, doktor
Zerrin Özer: Doktorun heyecanı yüzünden tekerlekli sandalyeye mahkum oldum
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Şarkıları dillerden düşmeyen sevilen sanatçı Zerrin Özer, bu kez sevenlerini üzdü. Özer, konu hakkında detaylı bir açıklama yaptı.

İşte O Açıklama!

Özer; “Uzun yıllar öncesinde Almanya'da hayatıma devam ederken havaalanında feci şekilde düşmüştüm. Hemen hastaneye gidip bacaklarım için film çekimi yaptırdım. Bana ilk verilen bilgi 'Biraz sıkışma var' dediler. Sonrasında bu olaydan sonra yine fena şekilde düştüm. Aynı bölge daha da büyük hasar aldı. Belirli zamanlarda ağrı yapıyor bazen de geçiyordu. Bu olaylardan bir süre sonra benim çok büyük bir köpeğim var gece lavaboya kalmıştım ki, yine köpeğime takılarak çok kötü şekilde düştüm.” diyerek sözlerine devam etti.

Özer; “Ağrılarlara Dayanamadım”

Aradan 1-2 gün geçmişti ve ben ağrılara dayanamıyordum. Etrafımdakiler 'Durma, hemen hastaneye git' dediler. Normalde son safhaya gelmeden hastaneye gitmem ben, kendime hiç bakmam. Sonrasında Doktora ulaştık ve film çektiler. Disk patlamış, sinire yapışmış. Doktor “Hemen ameliyata almamız lazım sizi” şeklinde bilgi verdi.

Özer; “Başka bir doktor da aynısını söyledi. Sonra beni bu duruma sokan o doktor beyefendi geldi. “Biz bu ameliyatı hep yapıyoruz, ertesi gün kalkıp yürüyorlar, yemek yapıyorlar.” falan dedi. Sürekli aspirin aldığım için ameliyat öncesi bırakmam gerekiyordu, bu yüzden bir hafta ameliyata giremedim.”

Doktor; “Ben Bu İşi Beceremedim”

Ünlü sanatçı Zerrin Özer; “Ama böyle bir işkence yok sürekli ağlıyorum. Sonra ameliyat oldum, çıktım ve kendime geldim. Yürütmek istiyorlar beni fakat çok daha beter bir ağrı saplandı. Sonra doktor geldi yanıma, “Zerrin Hanım size bir şey söyleyeceğim” dedi. “Tabii buyurun” dedim. Doktor, “Zerrin Hanım ben bu işi beceremedim.” dedi.

Doktor; “İsminizi Duyunca Çok Heyecanlandım”

Özer; “Çok heyecanlandım” dedi. Hiç anlatmaya değer görmeyeceğim bir doktorun söylemeyeceği şeyler söyledi. 'İsminizin büyüklüğü', 'Heyecanlandım' gibi cümleler kurdu. Böyle bir şey olur mu? Ardından “Zerrin Hanım içeride parça kalmış, yarın sizi tekrar ameliyata alacağız.” dedi.

Neşter İçeride Kırılmış!

Özer; “Neşter kırılmış, onu almak için çok uğraşmış, orada omurilik olduğu için onun altından almaya çalışmış vs..”

Bu Sefer De Çivi Takalım Dediler!

Özer; “Ertesi gün tekrar uyandım ve yine ağrıdan duramıyorum. Bu sefer de “Hemen çivi takalım” dediler. Dedim ki, “Artık onları görmek istemiyorum, lütfen yanıma gelmesinler. Ben artık bu hastaneden gidiyorum. ve o şekilde hastaneden ayrıldım.” dedi.

Şu An Yürüyemiyorum!

“Bir ay daha böyle bekledikten sonra başka bir doktor beni ameliyat etti. Altı tane çivi taktılar, o çiviler iyi duruyor fakat yürüme kasım zedelendiği için şu anda ben yürüyemiyorum ve sağ bacağımı kaldıramıyorum. Ablam fizyoterapist, altı ay bana her gün iki saat terapi yaptı. Afedersiniz, birkaç kişiye tutunarak sadece lavaboya gidebiliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

  

zerrin
özer:
doktorun
heyecanı
yüzünden
tekerlekli
sandalyeye
mahkum
oldum
Yorum (5)
uzm
konu hakkında ayrıntılı açıklama.. olayi ayrıntılı anlat, nasil düştüğünü gibi.... ama ne olur operasyonu ayrintili sen anlatma.
38
Cevapla
R.
işin özeti sürekli çok fena düşmüş
14
Cevapla
mehmet ince
zerrin özer de ne heyecan verir ya !
11
Cevapla
nadir barutçu
Şizofrenik şeyler söylüyor
7
Cevapla
sy
Yıllar öncede doktor yanlış ilaç verdi, kortizon verdi kilo aldım diye doktoru suçlamıştı.
5
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir